www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kokoszczyńska w KOKKO-ART…

Galeria KOKKO-ART zaprasza 14 stycznia 2011 roku o godzinie 19.00 na wernisaż malarstwaMaliny Kokoszczyńskiej „Zagubienie – Poszukiwanie – Odnalezienie””…

Wstęp na wernisaż jest wolny.

Wystawa malarstwa pt. „”Zagubienie – Poszukiwanie – Odnalezienie”” to cykl obrazów przedstawiających postaci osób, uchwyconych przez artystkę w wybranym przypadkowo momencie, gdy chwila wyciszenia zdradza ich wewnętrzne refleksje.Postaci ukazane są w metaforycznym stanie lub otoczeniu, jakby zastanawiały się co jest dla nich ważne „”tu i teraz””, kim są, czego pragną, dokąd zmierzają, na co czekają?

Proces poszukiwania siebie i swojej drogi, wymaga zatrzymania, refleksji, jest pewnego rodzaju odkrywaniem swoich słabości, możliwości, pragnień, dążeń, jest chęcią odnalezienia w sobie tego nieuchwytnego światła, które prowadzi i podpowiada.

Jakie tajemnice skrywają te twarze, jakie możliwości drzemią w ich wnętrzach, czego doświadczają, poszukają, o czym myślą? Jaki moment w ich życiu utrwalony został na płótnie? Wystawa ta opowiada o błądzeniu i poszukiwaniu własnej drogi, o marzeniach, zagubieniu i może też o odnalezieniu?

Malina Kokoszczyńska, ukończyła SGH na wydziale HZ, a kilka lat później otrzymała dyplom na Wydziale Malarstwa Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Obecnie zajmuje się malarstwem, fotografią, rzeźbą i aranżacją wnętrz. Prowadzi własną galerię, organizując wystawy i promując sztukę.

Galeria KOKKO ART, ul. Pancerz 6, Łomianki, www.kokko-art.com

Kokoszczyńska w KOKKO-ART...

Kokoszczyńska w KOKKO-ART...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *