www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kolędy z gór w Domu Kultury

W Domu Kultury w Łomiankach – 14 stycznia 2014 roku godzinie 19.00 – odbędzie się widowisko teatralne pt. Kolędy z gór.

Wystąpią m.in. Paweł Trebunia-Tutka, Szymon Chyc-Magdzin, Bartłomiej Wysocki, Tadek Stasik-Michałek.

redakcja@lomianki.info

Kolędy z gór w Domu Kultury

Kolędy z gór w Domu Kultury

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

11 komentarzy

 1. Monika

  Kolendy na górlalską nutę? Uwielbiam!!!!!!!!!!!! Zaraz zabieram dzieci i idziemy. Dziękuję za informację. Czy będzie z tego koncertu jakiś film? Zróbicie, proszę (-:

  0
  0
  Odpowiedz
 2. zainteresowana

  Okazuje się, że dom kultury pełni głównie funkcję „Teatru””. Na plakacie widnieje logo Teatru Miejsce. Proponuję by owy teatr wybudował sobie lub wynajął placówkę odpowiednią dla swojej działalności. Koliduje on z innymi zajęciami które odbywają się w domu kultury. Opłaty pobierane za wstęp do tego „”Teatru”” są symboliczne i fundowane przez burmistrza w efekcie czego w grudniu DOM KULTURY został zamknięty z powodu braku środków. Nie wszystkie zajęcia są fundowane przez burmistrza i proszę o uszanowanie ludzi którzy za możliwość spędzenia czasu w Domu kultury płacą więcej niż 10 zł. I to ich fundusze wspierają finansowo Dom Kultury. „

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Bogusia

  A ja jestem innego zdania.Jeszcze nigdy w łomiankach nie było tak prostego dostepu do kultury,rozwoju zainteresowan itp.Brawa dla p.Burmistrza -wdzięczna mieszkanka emerytka.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Zuzia

  W pełni się zgadzam z Panią Bogusią Nie podoba mi się ta nagonka w tym serwisie na obecną władzę. Uważam że bardzo został rozkręcony Dom Kultury i chwała im za to.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. entomol

  W tym serwisie nie ma nagonki na obecną władzę, proszę nie przekręcać rzeczywistości. Słowa krytyki pojawiają się w komentarzach, ale w komentarzach może wypowiedzieć się każdy, i zwolennik i przeciwnik, bo każdy ma do tego prawo. I jeśli tylko nikomu nie ubliża jest to dozwolone.
  A jeśli chodzi o dostęp do kultury, od wielu lat chodzę na przeróżne występy i spektakle do Domu Kultury. Zawsze odbywały się koncerty, było mnóstwo „spotkań” z muzyką, z kabaretem, dostęp do kultury był w DK zawsze. I fajnie, że tak dzieje się nadal. Jedyna zmiana jest taka, że teraz te występy odbywają się pod szyldem Teatru Miejsce, a kiedyś był to po prostu Dom Kultury.
  Mnie szczególnie podobają się cykliczne spotkania w DK z innymi kulturami w cyklu „Dookoła świata” Najbliższy zdaje się będzie o Libanie.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. WANDA

  NIECH ŻYJE BURMISTSZ TOMASZ DĄBROWSKI, NIECH ŻYJE DYREKTOR MANASTERSKI. TO DWAJ NAJBARDZIEJ KULTURALNI LUDZIE W ŁOMIANKACH. DZIĘKUJEMY ZA KRZEWIENIE KULTURY W NASZYM MIEŚCIE I ZA OTWARCIE DOMU KULTURY.
  KTO JEST INNEGO ZDANIA OZNACZA ŻE JEST W OPOZYCJI A JAKA JEST OPOZYCJA TO JUŻ KAŻDY MOŻE SOBIE PRZECZYTAĆ W NASZEJ ŁOMIANKOWSKIEJ GAZECIE.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. entomol

  A możemy tu oceniać i komentować wydarzenia, a nie ludzi? I proszę nie pisać wersalikami, to się źle czyta 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 8. mieszkaniec

  W zupełności zgadzam się z Panią Wandą i nie przemawia przez mnie żadna złość na radnych. którzy nie przychodzą do domu kultury. Może też mają alergię?

  0
  0
  Odpowiedz
 9. entomol

  Panie mieszkaniec, zapomniał Pan, że teraz widać IP piszącego. Pani Wanda ma takie samo IP jak Pan, więc ja się wcale nie dziwię, że Pan się zgadza z samym sobą 😉 Gdyby się Pan nie zgadzał, ooooo, to byłoby dziwne, mogłoby świadczyć o rozdwojeniu jaźni 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 10. zainteresowana

  Właśnie o szacunek się rozchodzi. Owy teatr jest tak ważny, że inne zajęcia są przez niego wypierane i dyskryminowane. Proszę zwrócić uwagę że Dom Kultury jest dla wszystkich. Nie tylko i wyłączenie pod działalność Teatru. Nie mam nic przeciwko spektaklom. Chodzi o to by zaistniała jakaś harmonia i teatr nie kolidował z innymi zajęciami, które również są pożyteczne i ważne dla tych którzy w nich uczestniczą.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. zainteresowana

  Po za tym czy koniecznie po spektaklach muszą odbywać się bankiety z winem, które są dodatkowym obciążeniem budżetu? Czy nie wystarczy zwykłe, serdeczne dziękuję i podanie ręki? Czy idąc do teatru narodowego w cenę biletu jest wliczona przekąska i popitka???Jeśli DK był dopiero co zamknięty z powodu braku pieniędzy może warto się zastanowić co zrobić by ponownie taka sytuacja się nie powtórzyła. A owe spotkanie po spektaklach są zbędne.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *