www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kolejna debata o bezpieczeństwie

Zapraszamy 19 maja br. mieszkańców gminy Łomianki do aktywnego udziału w debacie społecznej, która odbędzie się w godz. 18.00-20.00 w auli widowiskowej Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego przy ulicy Staszica 2 w Łomiankach.

Tematem spotkania będzie bezpieczeństwo w ruchu drogowym, przemoc w rodzinie oraz bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych. Debaty organizowane są w związku z realizacją rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, jak również policyjnego programu zapobiegania przestępczości.

Rządowy program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017. Głównym celem programu jest wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych .Program ma charakter interdyscyplinarny i polega między innymi na koordynacji działań Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Pozwalają także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Zapraszamy mieszkańców gminy Łomianki do aktywnego udziału w debacie społecznej poświęconej poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy, która odbędzie się 19 maja 2016 roku w godz. 18.00-20.00 w auli widowiskowej Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego przy ulicy Staszica 2 w Łomiankach.

Tematem spotkania będzie:
– bezpieczeństwo w ruchu drogowym,
– zagrożenie przestępczością z uwzględnieniem 7 kategorii przestępstw
– przemoc w rodzinie,
– bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym.

KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Kolejna debata o bezpieczeństwie

Kolejna debata o bezpieczeństwie

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. terelek

  Dostałem dzisiaj Gazetę Łomiankowską i tam nie ma żadnej informacji na temat debaty. Do czego służy ta gazeta?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. stary

  No jak to do czego. Do publikowania zdjęć pokazujących b.Dąbrowskiego i „rzetelnych” wypocin zcy Rusieckiego.
  Nie znam nikogo kto to ceni. Szkoda pieniędzy i miejsca w worku na segregowane śmieci.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Anonim

  Szkoda, że ta gazeta zrobina jest z tak nieekologicznego papieru. Nie można nią rozpalić w kominku.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Anonim

  W Info łomianki to jakiś wywiad, czy mądrzejszy artykuł można przeczytać. W gaz Łomiankowskiej propaganda sukcesu i napastliwe teksty krytykujące tych co przed burmistrzem pokłonów nie biją.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. pstryczek

  Dlatego jest lomianki.info które z rzetelnością też nie ma nic wspólnego. Tu z kolei jest przegięcie w druga stronę. Wszystko co zrobi obecna władza jest złe, bo poprzednicy byli tacy ładni i nieskazitelni… a prawda jest taka, ze oni wszyscy sie nadaja, z ta roznica ze obecni jednak cos robia !

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Anonim

  A gdzie na Info Łomianki widzisz, że jest napisane że obecna władza jest zła? W komentarzach, których boi się władza? Każdy mieszkaniec ma prawo oceniać. Oczywiście władzy się to nie podoba, że na Info Łomianki jest wolność, że jest niezależne i nie ma cenzury.

  Ale ty pewnie wolisz, aby na każdej stronie było jaki wódz jest wspaniały tylko dlatego że jest. Wolisz propagandę sukcesu na miarę Gierka? Ja dziękuję.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Wicher

  Pamiętam jak za czasów P. Pszczółkowskiego krzyczeliście (m.in. P.Rusiecki) , że niedobre Info krytykuje ówczesne władze. Potem Rusiecki zmienł front i już pisał, że dobrze, że krytykuje,
  Zależy jak powieje, tak sie mu uleje. Teraz mu przeszkadza, bo niezależne.

  Wniosek? Info jest niezależne od każdej władzy i to nie Info się zmienia, tylko ludzie na stołkach władzy .

  btw. a ja krytyki władzy bym chciał w Info więcej. Bo jak się patrzy na to co się dizeje to krytyka się należy!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *