ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kolejne trzy punkty dla KS Łomianki

Piłkarze Klubu Sportowego Łomianki – 11.09.2010 roku – wygrali wyjazdowe spotkanie z Błonianką Błonie 2:0.

Początek spotkania nie zapowiadał się najlepiej dla piłkarzy z Łomianek, bo ci grali zwyczajnie słabo. Żółto-czarnym brakowało polotu, ich ataki były nieskuteczne, a podania często niedokładne. W pierwszej połowie goście mieli zaledwie tylko jedną sytuację, po której mógł paść gol. Adam Kossowski strzałem zza pola karnego próbował pokonać bramkarza Błonianki, ale ten nie dał się zaskoczyć.

W drugiej odsłonie meczu łomiankowscy futboliści zdecydowanie poprawili swoją grę w ataku. Dzięki czemu zaczęli stwarzać wiele groźnych sytuacji pod bramką Mariusza Kapińskiego. W 62. minucie Łukasz Trzebuchowski pokonał golkipera gospodarzy, wyprowadzając KS Łomianki na prowadzenie. Chwilę później było już 2:0, rzut karny po faul na Pawle Wasiaku, pewnie wykorzystał Michał Piros. Łomianki mogły jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale zabrakło odrobiny skuteczności. Trzy punkty cieszą, tym bardziej, że piłkarze potrafili wyciągnąć wnioski ze słabiej pierwszej połowy i poprawić grę w drugiej części meczu. Teraz podopiecznych Marka Papszuna czeka pojedynek z Olimpią Warszawa.

BŁONIANKA BŁONIE – KS ŁOMIANKI 0:2 (0:0)