www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Komitet Obrony Demokracji w Łomiankach

W sobotę – 20 lutego – grupa łomiankowskich zwolenników Komitetu Obrony Demokracji pojawiła się na bazarku przy ulicy Wiślanej, żeby umożliwić mieszkańcom miasta uzyskanie informacji o KOD.

Były rozdawane ulotki a osoby chcące bliżej zapoznać się z działaniami i celami Komitetu mogły otrzymać odpowiedzi na swoje pytania. Aktywiści zachęcali także do udziału w manifestacji KOD pod hasłem “My Naród” która odbędzie się w Warszawie 27 lutego 2016.

Komitet Obrony Demokracji w Łomiankach

Komitet Obrony Demokracji w Łomiankach

Komitet Obrony Demokracji w Łomiankach

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

9 komentarzy

 1. .. .

  NARESZCIE! A już myślałem, że w Łomiankach nie znajdzie się nikt odważny. Brawo ! Do zobaczenia 27 lutego Warszawie.

  Następnym razem dajcie informacje chociaż w necie np. na Info, bo tu nikt nie ocenzuruje, że się spotykacie w Łomiankach.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Aga

  Byłam, widziała, rozmawiałam. Bardzo sympatyczni, kulturalni ludzie. Nie ze wszystkimi postulatami KODU się zgadzam, ale z inteligentnymi adwersarzami, każda wymiana poglądów jest bardzo cenna i rozwijająca.
  Bardzo dziekuję. Aga.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. 1234

  Zakodowane lemingi mają pozowolenia od Naszego Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego i Prezesa Bazarka Wiesława Bochenka na zwoływanie zebrań politycznych ?Czy nie powinna się tym zainteresować Straż Miejska?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. fijołek

  #1234 IP 188.166.6.*

  A kim Ty jesteś że masz czelność ubliżać ludziom?
  Gdzie widziałeś zebranie polityczne ja byłem, pogadałem z miłymi uśmiechniętymi ludżmi i zgadzam się z tym co mówili i co o co walczy KOD. A Straż Miejska ma inne zadania.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. zsali

  To nie rządy peło żeby ludzi pałować za poglądy polityczne.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. inny

  No jeszcze tego brakowało aby burmistrz Dąbrowski i radny Bochenek zajęli się wyłapywaniem mieszkańców mających czelność mieć inne poglądy.

  „#1234” komuna nie wróci, nawet jakbyś bardzo tego chciał.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. stróż

  O na zdjęciu była radna powiatowa z ramienia platformy obywatelskiej Pani Magda Wójcicka…Szkoda,że taka inicjatywa nie powstała wcześniej jak zaczęło się wszystko z niekonstytucyjnością niektórych uchwał Sejmu jakie zafundował nam rząd PO-PSL tuż przed wyborami.
  Oczywiście obecne działania wokół TK, mogą wzbudzać wątpliwości, ale dlaczego wtedy gdy zaczynano ten cyrk z TK, za rządów PO nikt głośno nie protestował…

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Kodak

  Za rządów PO niesłusznie wybrano 3 z 15 sędziów TK. PiS zmienił 5 sędziów na swoich, zablokował pracę całego TK, bo nie zaprzysiężono prawidłowo wybranych sędziów. Trybunał konstytucyjny powinien sprawdzać, czy ustawy Sejmowe są zgodne z Konstytucją! Obecnie panuje patowa sytuacja.
  Zawłaszczone są media publiczne, w spółkach skarbu państwa zatrudniani są ludzie bez kompetencji.
  Zapraszam wszystkich, którym zależy na dobru państwa na marsz KOD. Spotykamy się na al. Zielenieckiej (bliżej ronda Waszyngtona)o 13-tej.

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Janek

  Inny – piszesz komuna nie wróci?. Patrząc na Łomianki to mam wątpliwości. KOD łomiankowski zamiast jechać do Warszawy bronić demokracji powinien przyjrzeć się Łomiankom. Patrząc na to co się dzieje, jako wieloletni mieszkaniec bardzo się boję o losy naszej małe Ojczyzny. Uważam że obecne rządy w Łomiankach to najgorsza rzecz jaka mogła nas spotkać , tam nie ma już specjalistów, są pseudo politycy. Tylko propaganda i nic więcej. Uważam też że na fali ujawnianych teczek ( patrz Bolek) byli działacze komunistyczni którzy opanowali koryto w Łomiankach powinni publicznie mieszkańców przeprosić za swoje wcześniejsze czyny. To powinno być zadanie KOD- U W Łomiankach. Oczywiście to tylko zdanie jednego z zatroskanych mieszkańców Łomianek.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *