www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Koncert, antyterroryści, zabawa // VIDEO

20 września na boisku przy ICDS odbył się koncert pt. Wybieram Wolność Wybieram Pamięć oraz pokaz antyterrorystów zakończony potańcówką.

Przed sceną na której wystąpili Paweł Kukiz, Norbert „Smoła” Smoliński oraz Teatr Od Czapy zgromadziło się około 100 widzów, w tym samym czasie najmłodsi mogli cieszyć się tzw. dmuvhańcami oraz watą cukrową.

Młodzież z Teatru od Czapy śpiewała piosenki patriotyczne i powstańcze w rockowej aranżacji, co okazało się połączeniem nie tylko dobrym w odbiorze, ale i interesującym.
Smoła wykonał m.in. Balladę o Janku Wiśniewskim, a Paweł Kukiz nie kryjąc politycznego zaangażowania (m.in. cytując fragment tekstu ze swojej najnowszej płyty – Dnia 4 czerwca, roku pamiętnego, zebrała się banda, stolca okrągłego) wykonał trzy autorskie kompozycje.
Na „bis” wszyscy występujący wspólnie zaśpiewali piosenkę pt. Pałacyk Michla, co zostało ciepło przyjęte przez publiczność.

Koncert był organizowany przez Stowarzyszenie Dobro Wspólne. Dofinansowano z budżetu Łomianek w kwocie 8.000 zł

Po koncercie odbył się pokaz antyterrorystów zorganizowany przez Fundacja Wojskowości Polskiej z Teresina/Sochaczew. Na parkingu przy ICDS zebrało się około 100 widzów. Trzy częściowy pokaz trwał w sumie około 30 minut, a samej dynamicznej akcji niecałe 15 minut.
Dało się usłyszeć opinie, że pokazy łomiankowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej są nieporównywalnie ciekawsze i bardziej widowiskowe.
Pokaz został dofinansowany decyzją burmistrza z budżetu Łomianek w kwocie 10 000 złotych.

Ostatnim punktem programu tego ciepłego wrześniowego wieczoru była potańcówka na deskach. Przy rytmach muzyki dyskotekowej mieszkańcy się bawili do północy.

Koncert, antyterroryści, zabawa // VIDEO

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. Anonim

  Podobno najlepszym tancerzem był Przemysław Nowakowski !

  0
  0
  Odpowiedz
 2. joozek501

  Można tylko się pośmiać z naszych władz. Za 5 lat będą się wstydzić, że napuszczeni przez członka fundacji z okolic Sochaczewa wywalali kasę na takie rzeczy

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Dociekliwy

  No ładnie. Lekką ręką puścić 10 000 na ten pokaz to chyba tylko w Łomiankach za czasów Pana Dąbrowskiego.
  Aż się nie chce wierzyć, bo widziałem to „przedstawienie” i nie było warto.
  Sprawdzałem i faktycznie w Biuletynie Informacji Publicznej Łomianek jest informacja o finansowaniu tej Fundacji Wojskowości Polskiej. I co ciekawe nie są to jedyne nasze pieniądze, które zasilają ich konto.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. elżbieta

  Płakać się chce z bezsilności… Kasa płynie strumieniem. A zajęcia w ośrodku kultury drogie, dyrektor kpi z rodziców, ogłaszając, że podwyżki nie będzie i że można płacić kartą… ciekawe dokąd poleci i jak drogi bilet samolotowy kupi sobie w tym roku, no i kiedy zamknie ośrodek, bo mu na prąd zabraknie? Dziecko chce się uczyć tańczyć, to rodzicu płać, a jak pijaczki chcą się pokiwać przy piwku to za darmo…to jest chore!!!!!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *