www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Koncert ARKADIO w Domu Kultury

Dom Kultury w Łomiankach serdecznie zaprasza na koncert ARKADIO „Pasja rewelacja”, który odbędzie się 24.11.2012 o godz.19.00 i warsztaty pisania tekstów na godz. 14.00

Arkadio – dwudziestodwuletni raper z Nowego Sącza, studiujący w Krakowie, ma na swoim koncie już trzy płyty, ponad 200 utworów, liczne bitwy freestylowe i koncerty. Był gościem Trzeciego Programu Polskiego Radia, Kawy czy Herbaty? TVP1, Radia GospelBox, Radia Warszawa, Radia Plus, Radia RDN i innych, udzielał wywiadów dla Drakki, Frondy czy Gazety Krakowskiej, Dziennika Sądeckiego, Sądeczanin.info i innych. Artykuły o nim publikował zarówno Gość Niedzielny, jak i Dobry Tygodnik Sądecki.

Jego utwory są notowane na listach przebojów wielu stacji radiowych, w tym na prestiżowych Muzycznych Darach.Ostatnia płyta „Najlepsze przed nami” jest płytą roku 2011 w rankingu CHG. Na płycie znajduje się utwór „Prawdziwy sukces – Tomasz Adamek”, płytę poleca bokser. Przekaz koncertowy, który prezentuje Arkadio, jest pozytywny i promuje świadome i męskie podejście do życia. Utwory „Talent”, „Ale” czy „Prawdziwy sukces – Tomasz Adamek” pokazują, że warto walczyć o swoje pasje i marzenia, a freestylowa „Kalamaja” tworzona na poczekaniu pobudza publiczność do żywiołowych reakcji.

Rap – to muzyka, którą szczególnie lubią ludzie młodzi, szukający ideałów, swojej drogi życiowej. Dzięki takim muzykom jak Arkadio, mogą słuchać swojej ulubionej muzyki i nasycać się pozytywnym przesłaniem.

wstęp wolny
miejsce: Dom Kultury w Łomiankach (sala widowiskowa)
Zapisy na warsztaty monika.kowalewska@kultura.lomianki.pl

źródło: Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

Koncert ARKADIO  w Domu Kultury

Koncert ARKADIO  w Domu Kultury

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *