www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Koncert: Buslav

Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza 6 listopada 2016 o godz. 18:00 na koncert Tomasza Busławskiego.

Buslav (Tomasz Busławski) to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie muzyczne przyczyniło się do powstania jego autorskiego projektu. Organiczny charakter twórczości Buslava, jest wynikiem świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki. Zbliżający się debiutancki album (który będzie wydany w październiku 2016 przez Warner Music Polska) to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w niebanalne dźwięki.

Jego wiosenny singiel „Searching For You” podbija ogólnopolskie media i regionalne rozgłośnie. 7 października 2016 rozpocznie się ogólnopolska trasa koncertowa Buslava a na rynku pojawi się debiutancki album artysty zawierający 10 wyrazistych i soczystych kompozycji z gatunku elektronicznego i akustycznego popu.

Artysta ma na swoim koncie już wiele występów festiwalowych i koncertów – również międzynarodowych: 2015 rok – Korea Południowa – Zandari Festa, Mu:Con; 2016 rok – Estonia – Tallin Music Week; Wielka Brytania – Liverpool Sound City; Serbia – Exit Festival

Bilety do nabycia w recepcji CK
30 zł przedsprzedaż/ 40 zł w dniu koncertu
oraz na www.eBilet.pl i w salonach Empik.
Honorujemy karty 3+ i 4+ oraz zniżki dla seniorów.

Koncert: Buslav

Koncert: Buslav

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *