www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Koncert laureatów…

Fundacja Kultury i Edukacji im. Juliusza Zarębskiego zaprasza na koncert laureatów X Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Juliusza Zarębksiego. Koncert odbędzie się 29 maja 2010 roku (sobota) w ICDS Łomianki – ul. Staszica2 – o godzinie 17.00

WYNIKI PRZESŁUCHAŃ X MIEDZYNARODOWEGO KONKURSU IM. JULIUSZA ZARĘBSKIEGO.

SEKCJA FORTEPIANU SOLO

KATEGORIA „O””
I MIEJSCE: KAPCZUK ALEKSANDRA
II MIEJSCE : MISHINA MARIJA
III MIEJSCE : SEROKA MIKOŁAJ

WYRÓŻNIENIA:
MINIEWICZ MAXYMILIAN,
NOWAK IGOR,
SĘK-MASTEJ WIKTORIA

KATEGORIA „”A””
I MIEJSCE: KUŚMIERZ KAROLINA
II MIEJSCE: MURAWSKA JULIA
III MIEJSCE: KABRGIEL LIUDMILA, SACHARZEWSKA KAMILA

WYRÓŻNIENIA:
DZIUPIŃSKA MARTYNA,
GORANKO JOANNA,
MIERNICKA PAULINA,
MURAWSKA GABRIELA,
PINKOSZ NASTASJA,
PIZUK WALERIJA,
SZCZEPKOWSKI ARTUR,
ULJANIONOK JULIA,WOJTAS JAN

KATEGORIA „”B””
I MIEJSCE: PAWLAK PIOTR – W KONCERCIE LAUREATÓW ZAGRA „”POLOWANIE”” F. LISZTA
II MIEJSCE : MICHALSKI MARIAN, STANICKA JAGODA
III MIEJSCE : BIELECKA GABRIELA, POTĘPA ŁUCJA

WYRÓŻNIENIA:
ZDZIEBKOWSKA MARIA,
SMOLNIKOVA VERONIKA,
SAWICKI KAROL,
KOWALCZYK MARIA,
NIZIIOŁ MAGDALENA,
RASALOMAMPIONONA ZUZANNA,
SZADE GRZEGORZ

KATEGORIA „”C””
I MIEJSCE: ARISA ONODA
II MIEJSCE : ELENA KAN
III MIEJSCE: GÓRAL ZOFIA, GORODNICZENKO ROMAN, PALIWODA ADRIADNA, ULMAN ZOFIA

WYRÓŻNIENIA:
IWANOW ALEKSANDRA,
KRAUSE PAULA,
MIKULTIS MARIA,
SKOWRON WOJCIECH

NAGRODA – WYRÓŻNIENIE
ZA WYKONANIE UTWORU KOMPOZYTORA ESTOŃSKIEGO: MIKULTIS MARIA

KATEGORIA „”D””
I MIEJSCE: ARKADIUSZ GOZDZIŃSKI
II MIEJSCE: ALEKSANDRA BAŁDYS, ALEKSANDRA ROMANENKO
III MIEJSCE: SIARHEI ALTSCHULER

NAGRODA SPECJALNA DYREKTORA KONKURSU
ZA WYKONANIE UTWORÓW JULIUSZA ZARĘBSKIEGO – DYPLOM UZNIANIA DLA:
MARCIN KRYSA
MARTA KUBICKA
MICHAŁ MOSSAKOWSKI

DUET FORTEPIANOWY;

KATEGORIA „”A””
I MIEJSCE: KALINOWSKA JULIA/TARCZYŃSKI JAKUB, METERA KRYSTIAN/MIERNICKA PAULINA
II MIEJSCE: KONOPCZYŃSKA JULIA/PINKOSZ NASTASJA
III MIEJSCE: GALUHN MAJA/TOMASZEWSKA HANNA

KATEGORIA „”B””
I MIEJSCE: SMOLNIKOVA WERONIKA/ULIJANIONOK JULIA, HARASYM KONRAD/BRANCEWICZ MARTA
II MIEJSCE: NIEMCZYCKA JAGODA/WOLECKA KAROLINA

KATEGORIA „”C””
I MIEJSCE: MIKULTIS MARIA/TIKHOMIROV ILIA, SKAKOVSKA JULIA/ BACZYŃSKI MACIEJ
II MIEJSCE: KRAUZE PAULA/ MANKOWSKA WERONIKA
III MIEJSCE: WASILEWSKA ANITA/WIECZOREK ALEKSANDRA

KATEGORIA „”D””
I MIEJSCE: BAŁDYS ALEKSANDRA/GOŁOFIT KATARZYNA
II MIEJSCE: LEJKO JULIA/SHEPIETKINA ALESIA
III MIEJSCE: NAZAROVA ANNA/ PIERIEPIELIATNIK ELENA

redakcja@lomianki.info

Koncert laureatów...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *