www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Koniec VII kadencji Rady Miejskiej

Obecna – VII kadencja – Rady Miejskiej trwa do 16 listopada. Dziś odbyło się spotkanie będące jej zakończeniem. Przewodniczący Tadeusz Krystecki podziękował radnym oraz wręczył pamiątkowe książki.

Spotkanie miało dość specyficzny charakter. Nie bardzo było wiadomo czy jest otwartym i oficjalnym czy prywatnym (jak informował Tadeusz Krystecki). Trwało około 10 minut.

Po zakończeniu spotkania przez ustępującego przewodniczącego Tadeusza Krysteckiego, radna Małgorzata Żebrowska-Piotrak (wybrana na Burmistrza Łomianek) zaprosiła wszystkich na pierwszą sesja nowo wybranej Rady Miejskiej oraz na ślubowanie Burmistrza Łomianek, które odbędzie się 23 listopada o godzinie 17.00 w auli widowiskowej ICDS.

redakcja@lomianki.info

Koniec VII kadencji Rady Miejskiej

Koniec VII kadencji Rady Miejskiej

Koniec VII kadencji Rady Miejskiej

Koniec VII kadencji Rady Miejskiej

Koniec VII kadencji Rady Miejskiej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

11 komentarzy

 1. ktośzłomianek

  Miał rację L. Miller mówiąc, że prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy. Marnie to wyszło.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. ferdek

  ,,żal, żal , serce płacze już was więcej nie zobaczę,, po minach sądząc z wzajemnością. Gdyż Radnym się bywam człowiekiem i sąsiadem się jest. Zatem pomazańcy poprzedniej ekipy żegnajcie.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. ktośzłomianek

  Ciekawe jak długo postoi ten słup którego tak bardzo wielbicie

  0
  0
  Odpowiedz
 4. zorentowany

  na pewno dłużej niż Ty … pało… 🙂 czyli któsiuzłomianek

  0
  0
  Odpowiedz
 5. terek

  Jak Dąbrowski startował na burmistrza, to też mało kto go znał, a już najmniej jego kwalifikacje. Królik z kapelusza dla wielu mieszkańców. Ostatecznie zgubiło go to kim się otoczył i na co tym ludziom pozwalał. Pytanie dlaczego. Pycha kroczy przed upadkiem. Dobrze przewidział ksiądz na kazaniu przed drugą turą wyborów. Cieszę się że nowa rada miejska to młodsi ludzie. Może będzie więcej konkretów a mniej pokazówki.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. obserwator

  Mam nadzieję że Plastuś i cała załoga Domu Kultury do wymiany.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. widz

  Szanowny Panie Przewodniczący Rady Miejskiej – były, ” ktośzłomianek” ponownie przypomniał Panu słowa L.Millera „….jak się kończy”. Nie słuchał się Pan życzliwych rad mieszkańców. Wiernie ale bezmyślnie wypełniał Pan żądania rządzącego Duetu „TP” /Tomasz,Piotr/a nawet go podjudzał. Dołączając stworzył Pan tercet „TPT”. Jak Urbana Wiewiórki zaczęły mówić o „Małgosi” to wzmocniliście ten skład o „Pawła” i powstał Kwartet, nie muzyczny, bo grać porządnie nie potrafiliście. Za późno już było na korepetycje. Fałszowanie kwartetu szło pełną parą. Niestety „św Paweł” Wam nie pomógł. Stał się kamieniem, który jeszcze bardziej Was pogrążył.Do klęski dołożyli się też inni Panów wierni,oślepieni fotkami w gazecie, internecie. Skrzętnie zmiksowani przez Panienkę z promocji. Wierni którzy garnęli się do Panów polityki nic nie wnieśli dla dobra mieszkańców więc można powiedzieć to nieudacznicy, darmozjady. Polityka była dla nich deską ratunku. W zamian nic nie dali tylko raczki do góry / część z nich nawet nie czytała propozycji uchwał/. Mieszkańcy,baczni obserwatorzy, sromotnie ich ocenili w wyborach. Niestety z nieznanych mi powodów część z nich wślizgnęła się do Nowej Rady jak myszy do komórki przed zimą.Jakich szkód narobią zobaczymy na wiosnę. Myślę, że nowy Burmistrz ma na nich antydotum. Był i obecnie jest w nowej Radzie Miejskiej Pan senior, który przez ostatnie cztery lata nie zabrał głosu na żadnej sesji a tu zgodnie z prawem prowadził Pierwszą Uroczystą Sesję Rady Miejskiej. Całą treść miał napisaną i nawet nie potrafił jej poprawnie, nie mówiąc płynnie i z dykcją przeczytać. Pełna kompromitacja. Pełna żenada.Jak nigdy pełna aula i galeria Co ten Pan ukończył. Szanowny Panie po tej kompromitacji złóż Pan rezygnację i oszczędź Waść dalszego wstydu.
  Na zakończenie przekazuję tą drogą podziękowanie dla T. Dąbrowskiego i T. Krysteckiego za pomysł albumu „Droga DO Niepodległości”, który otrzymali Radni ustępujący. Jest na pewno przykro radnym, że na to ostatnim spotkanie nie przybył Burmistrz T.Dąbrowski ani wice P.Rusiecki. Szanowny Panie Krystecki chwała za oświadczenie / załączone do list kandydatów/, niech Pan coś więcej powie mieszkańcom dlaczego przez minione lata nic Pan nie mówił o współpracy..Tak wiernie reklamował Pan praworządność. Czekamy.

  0
  0
  Odpowiedz
 8. Kasia

  Cała zaloga w SM z kierownikiem do zwolnienia, nie mają wyższego a są obsadzeni na stanowisku kierowniczym. Patologia się szerzy w SM Łomianki a poprzednik zezwalał na wszelkie tam nieprawidłowości.Myślę, że nowa Pani Burmistrz nie da się nabrać na te ich kłamstwa i czarowanie. Zwolni Pani szubko tych ludzi bez kompetencji z Nowego Dworu

  0
  0
  Odpowiedz
 9. Krokodyl

  To teraz czekamy na realizację hasel wyborczych Pani burmistrz. Ja ciągle czekam na realizację flagowego programu 15 minut do Warszawy.Co do rady to widzę że wraca stara ekipa tylko w postaci żony bylego burmistrza Pana Pszczółkowskiego.
  Oby Łomianki za chwilę nie były najbardziej zadłużoną gminą!

  0
  0
  Odpowiedz
 10. Aligator

  No właśnie a ciekawe jakie stanowisko zajmie papa Krogulec. Już go wszędzie pełno.

  0
  0
  Odpowiedz
 11. szczupak

  Czy to prawda, że 6 pracowników się zwolniło lub zostało „zwolnionych” przed zmianą władzy?
  Jakie otrzymali apanaże, podobnie zainkasowali sporą kasę nie wymieniając wicka może ktoś wie?
  Pytam dalej Czy się rozliczyli z telefonów i tabletów służbowych?
  Czy zapłacili za wykonane połączenia?
  Do kiedy będziemy im z naszych podatków płacić wynagrodzenia ?
  ……………….
  Jaką „dietę” otrzymają radni w tej kadencji? Była mowa o obniżkach.
  Wieści mówią że zastępcami mają być: Pan Gawda – jaki dostanie zakres pracy , czy ma ku temu doświadczenie i ….,mówią że działał w TVP i mało zdziałał.
  Pan Bogdziewicz jest OK fachowiec sprawdzony działał w gminie.
  Czy ktoś może udzielić odpowiedzi.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *