www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Koziołek Matołek w Auchan

W swojej wędrówce po całym świecie w poszukiwaniu bajkowego Pacanowa, Koziołek Matołek dotrze aż do… Łomianek! W najbliższą niedzielę w galerii handlowej Auchan rogaty bohater spotka się z małymi widzami podczas bezpłatnego spektaklu teatralnego. Jakie przygody maluchy przeżyją wraz z Koziołkiem?

Pacanów to jedyne miejsce na świecie, w którym podkuwa się kozy – tak przynajmniej sądzi bohater klasycznej bajki dla dzieci Koziołek Matołek. Dlatego też, ten przyjacielski i łatwowierny bohater wyrusza w długą podróż po całym świecie w poszukiwaniu miasteczka. W niedzielę 20 lipca do jego pełnej przygód teatralnej wyprawy będą mogli dołączyć najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Jakim trudnościom i wyzwaniom stawią czoła mali widzowie oraz niezdarny Koziołek?

Spektakl pt. „Przygody Koziołka Matołka” to już siódme w tym roku spotkanie dla najmłodszych z cyklu „Bajkowe niedziele”.

Spotkanie teatralne odbędzie się 20 lipca w Centrum Handlowym Auchan Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Spektakl pt. „Przygody Koziołka Matołka” odegrany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny.

Koziołek Matołek w Auchan

Koziołek Matołek w Auchan

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *