www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kradli mięso, pieczywo i inne…

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji… Tylko wczoraj policjanci zostali powiadomieni o trzech kradzieżach sklepowych, do których doszło na terenie gminy Błonie i Łomianki. We wszystkich przypadkach łupem sprawców padły artykuły spożywcze, w tym mięso i pieczywo. Funkcjonariusze za popełnione wykroczenie ukarali sprawców kradzieży mandatami karnymi.

Najpierw dyżurny komisariatu w Łomiankach został powiadomiony o ujęciu przez pracowników ochrony jednego z marketów na terenie gminy sprawcy kradzieży sklepowej. Na miejsce natychmiast skierował policjantów z zespołu patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna dokonał kradzieży mięsa. Za wykroczenie, którego się dopuścił 45-latek, został ukarany przez mundurowych grzywną w drodze mandatu karnego.

Niespełna 10 minut później tym razem dyżurny z Błonia otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło w jednym z marketów na terenie miasta. Do komisariatu przyszedł pracownik ochrony, który doprowadził ujętego na kradzieży pieczywa sprawcę. Mundurowi ukarali mandatem karnym mieszkańca ożarowskiej gminy. Natomiast artykuły spożywcze o wartości 100 złotych usiłował ukraść mieszkaniec Torunia. Zgłoszenie błońscy funkcjonariusze otrzymali kilka minut po 21.00. Także i tym razem mundurowi przeprowadzili interwencję na terenie marketu.

źródło: Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
redakcja@lomianki.info

Kradli mięso, pieczywo i inne...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *