www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Kulturalna rozgrzewka

Pierwszy weekend września będzie kusił wypadem za miasto.Świeże wspomnienie leżaka i ostatnia szansa na opaleniznę… Ja naprzekór temu zachęcam do pozostania w Łomiankach. Od piątkudo niedzieli kulturalna rozgrzewka – festiwal Nowy Sezon!

Na początek Michael Jackson i Elvis Presley na dziedzińcu SzkołyPodstawowej nr 1 w Łomiankach – może nieco niżsi niż w rzeczywistości,ale tańczą równie dobrze – za sznurki pociąga KrzysiekFalkowski. Popołudniu teatralna opowieść o początku świata.Brzmi poważnie, ale to propozycja dla najmłodszych i humoruw niej nie zabraknie. Na zakończenie dnia kameralny koncert pieśnibałkańskich w wykonaniu Natalii Barabanszczykowej.

Natomiast w sobotę aż cztery propozycje. Dla dzieci – bajkao szewczyku i smoku. Dla nieco starszych dzieci – projekcja duńskiegofilmu „Myszka”” oraz warsztaty. A na deser Walny-Teatri spektakl Dziadek, czyli dziwaczne machiny, kolory piasku, srebrai starego zlota oraz gitara elektryczna. No i wreszcie wieczorem mojaulubiona propozycja – opowieść o Czarnej Mańce teatru ScenaLubelska. Osiemnastu aktorów, świetna choreografia i muzyka nażywo. Tempo akcji zawrotne, dowcip jędrny, a riposty szybkie.

W niedzielę ostatniego dnia festiwalu zapraszamy do ICDS na wernisażzdjęć z Paryża autorstwa Teresy Adamiak oraz na koncertpiosenek Jaqua Brela. Zaśpiewa Yan Zbiegiel.

Krystyna Bocheńska
Dom Kultury w Łomiankach

Szczegóły: www.nowysezon.info

UWAGA – Bilety na imprezy biletowane Festiwalu można kupić w sekretariacie Domu Kultury (ul. Wiejska 12a, wejście od ul. Szczęśliwej) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00 oraz na pół godziny przed imprezą.”

Kulturalna rozgrzewka

Kulturalna rozgrzewka

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *