ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Legia za słaba na Łomianki

KS Łomianki nie zwalnia tempa, w sobotę – 04.09.2010 roku – zawodnicy Marka Papszuna na boisku w Łomianach pokonali CWKS Legię Warszawa 3:2

Początek należał do zespołu gości, już w 7. minucie prowadzenie wojskowym dał Adam Czubak. Chłopcy Papszuna starali się jednak grać to co zwykle, czyli ciekawy dla oka, zorganizowany futbol. Taka taktyka okazał się skuteczna, w 22. minucie bramkarza Legii Jakub Rybusa pokonał Mateusz Sołtys. Do przerwy wynik się już nie zmienił i do szatni oba zespoły zeszły przy stanie 1:1.

Po zmianie stron, żółto-czarni wyszli szybko na prowadzenie za sprawą Adama Kossowskiego. Szczęście nie trwało jednak zbyt długo, w 69. minucie Mikołaja Wielgusa pokonał Jerzy Adamuszewski. Na szczęście Łomianki w swoich szeregach miały Mateusza Sołtysa, który tego dnia był jedną z najjaśniejszych postaci na boisku. Były zawodnik GKP Targówek ustalił ostatecznie wynik na 3:2. KS pozostaje nadal niepokonany. Teraz podopiecznych Marka Papszuna czeka rywalizacja z Gwardią Warszawa w Pucharze Polski.

KS ŁOMIANKI – CWKS LEGIA WARSZAWA 3:2 (1:1)

BRAMKI: 22′, 72′ Mateusz Sołtys, 53′ Adam Kossowski – 7′ Adam Czubak, 69′ Jerzy Adamuszewski

ŻÓŁTE KARTKI 13′ Łukasz Trzebuchowski, 27′ Łukasz Prusik – 51′ Mariusz Lejdyn, 83′ Michał Sadowski, 90′ Jerzy Adamuszewski

ŁOMIANKI: Mikołaj Wielgus – Bartosz Krężlewicz (86′ Bartosz Walkowski), Łukasz Prusik, Radosław Kamiński, Damian Sokołowski, Adam Kossowski, Tobiasz Gac, Paweł Wasiak, Mateusz Sołtys (89′ Damian Miecznikowski), Hubert Dolewski (46′ Michał Piros), Łukasz Trzebuchowski (60′ Sebastian Kociszewski) TRENER Marek Papszun

LEGIA: Jakub Rybus – Robert Zielonka (62′ Bartosz Fornal), Michał Sadowski, Karol Guz, Jerzy Adamuszewski, Artur Miszkiewicz (75′ Michał Dranka), Piotr Lach, Rafał Polakowski (67′ Bartłomiej Wilczyński), Adam Czubak, Łukasz Winek (46′ Mariusz Lejdyn), Igor Filipiak TRENER Zbigniew Walewski