www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

LGBiegowa w projekcie RunWisła

Jesienią 2015 roku do Łomiankowskiej Grupy Biegowej zwrócił się dyrektor projektu RunWisła z informacją i prośbą o pomoc przy organizacji biegu kilku osób wzdłuż brzegu Wisły. Zainteresowało nas to, ponieważ akcja miała dotyczyć nie tylko biegania, ale też porządkowania terenów przyległych do brzegu.

Zostaliśmy poproszeni o przeprowadzenie akcji mającej na celu przetarcie szlaku i przeprowadzenie biegaczy wzdłuż łomiankowskiego brzegu Wisły w dniu 15 sierpnia. Udało się doskonale.

Pięcioosobową grupę Alana Parsona, który jest pomysłodawcą i realizatorem tego projektu, przyjęliśmy przy Moście Północnym. Stamtąd lasem młocińskim i naszym nadbrzezem oraz walami przebiegliśmy z grupą Brytyjczyków przedstawiając im piękno dzikiej przyrody w Łomiankach. Łącznie do Jeziorka Dziekanowskiego wyszło nam 20 km linii brzegowej.

Wspaniała atmosfera i odpowiednia do biegania, angielska pogoda pozwoliła miło spędzić czas. Wierzymy, że akcja RunWisła będzie zdobywała licznych sympatyków i zostanie przeprowadzona powtórnie w 2017 roku, który został określony rokiem rzeki Wisły.

Grzegorz Targoński
Łomiankowska Grupa Biegowa

O projekcie RunWIsła przeczytasz więcej na www.facebook.com/runwisla/, a o Łomiankowskiej Grupie Biegowej na www.biegwlomiankach.pl/

LGBiegowa w projekcie RunWisła

LGBiegowa w projekcie RunWisła

LGBiegowa w projekcie RunWisła

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *