Lodowisko przy ICDS już otwarte!
Dziś otwarto lodowisko przy ICDS. Sześćset metrów kwadratowych sztucznie chłodzonej nawierzchni lodowej potrafi jednocześnie pomieścić około pięćdziesięciu łyżwiarzy.
Korzystanie z obiektu czynnego w godzinach 11.00-21.00 jest bezpłatne. Płatne natomiast będzie (dla osób nie posiadających własnego sprzętu) wypożyczenie łyżew – 5 złotych za godzinę. Aby skorzystać z wypożyczalni należy posiadać ze sobą dowód tożsamości.
Obecnie wypożyczalnia dysponuje około 40 parami butów w rożnych rozmiarach. W najbliższym czasie ma być około 100 par.
Lodowisko dzięki systemowi sztucznego chłodzenia ma w założeniach być dostępne aż do marca.
Pierwsi amatorzy łyżwiarstwa twierdzą, że nawierzchnia jest dobrej jakości, a stosunkowo mała – pewnie tymczasowo – frekwencja sprzyja przyjemnej jeździe.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.
15 komentarzy
Wyślij komentarz
Radni ocenią burmistrza Łomianek Tomasza Dąbrowskiego. Ty też możesz to zrobić!
Łomianki są wspólnotą mieszkańców, a nie własnością władz samorządowych. Dlatego każdy mieszkaniec powinien wiedzieć,...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #154
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o tym,...
Co z porządkowaniem przestrzeni wspólnej Łomianek? Wraca temat Uchwały Krajobrazowej
Po dwóch latach od przyjęcia Uchwały Krajobrazowej i zakończeniu okresu dostosowawczego kilkudziesięciu...
200 rolkarzy Nightskating przejechało ulicami Łomianek
Rolkarze jeżdżący solo, w gronie przyjaciół oraz całymi rodzinami wzięli udział w trzeciej edycji Nightskating...
Finał budowy żłobka w sołectwie Sadowa. Ruszyła rekrutacja dla dzieci z gminy Łomianki
Gmina Łomianki przygotowuje się do uruchomienia pierwszego publicznego żłobka. Placówka w sołectwie Sadowa,...
II Międzyszkolna Olimpiada Sportowa zgromadziła uczniów z całej gminy Łomianki
29 maja w Szkole Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym odbyła się II Międzyszkolna Olimpiada...
Mieszkańcy Łomianek Chopina rozpoczęli sezon sąsiedzkich spotkań
30 maja 2026 roku na skwerze przy ul. Chopina odbyło się grill mieszkańców sołectwa Łomianki Chopina. Wydarzenie...
„Informacje z Mazowsza” – program informacyjny samorządu województwa mazowieckiego #153
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o...
Michał Koterski spotkał się z młodzieżą z Łomianek. „To od was zależy, jaką jakość będzie miało wasze życie”
- Za każdym hejtem stoi cierpienie, a czasem zwykłe pytanie. "Jak się czujesz?" może uratować komuś życie - mówił...




















czynne tylko godzinę? to nie błąd
Lodowisko otwarte do wieczora. Wczoraj byłam z synem i był zadowolony. Niestety jak będzie kilkadziesiąt osób to będzie trochę ciasno, ale lepszy rydz niż nic 🙂
na Starym Mieście troche większa kultura, a tu młodzież z pobliskiego gimnazjum nieźle przeklina a dzieci małe słuchają
Obsługa lodowiska conajmniej dziwna…
Punkt nr 5 jest chyba niezgodny z prawem
Nie wolno brać pod zastaw dokumentu tożsamości.
#m. IP: 80.252.12.*
2015-01-08, 17:59
Punkt nr 5 jest chyba niezgodny z prawem
Nie wolno brać pod zastaw dokumentu tożsamości.
Też mi się tak wydaje,przecież ciągle mówi się w mediach, żeby nie podawać osobą postronnym swoich danych a danie dowodu to udostępnienie ich , według polskiego prawa w Polsce dowodem tożsamości może być tylko dowód osobisty lub paszport. Prawo jazdy mimo zdjęcia nie jest dowodem tożsamości . Powinni brać kaucję za łyżwy albo pilnować
Czepiacie się pkt.5 jakbyście nigdy łyżew nie pożyczali, zawsze możesz kupić własne i nikt cię do niczego nie zmusza.
Co do lodowiska to powinno być kryte znając fanaberie naszej pogody, wtedy na pewno byłoby fajnie.
@_ruda_ W ogóle nie chodzi o wypożyczanie łyżew, tylko o niezgodne z prawem żądanie zostawieniu w zastaw dowodu tożsamości.
Pozdrawiam 🙂
Do poczytania:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,17241000,_Metro___Koniec_z_lyzwami_na_dowod.html?lokale=warszawa#BoxWiadTxt
Jak w takim razie ma się zabezpieczyć wypożyczalnia przed nieuczciwymi klientami? Może powinien być umowny zastaw Np. 500 złotych?
Regulamin jest zmieniony.
Brawo! Można? Można.
O to właśnie chodziło.
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie to cieszy.
Pozdrawiam wszystkich wątpiących i niedowierzających.
Kolejny raz dzięki czytelnikom niezależnego portalu internetowego Info Łomianki naprawiono błędy i życie w Łomiankach jest lepsze. Brawo!
Czy lodowisko nadal działa, bo temperatury, deszcze itp, a ferie tuż, tuż? Trochę to w bok od moich tras, a dzieci by zapewne chciały? Wiecie coś? Gdzie się dowiedzieć?
Oświadczam, że pisząć powyższe kieruje się wyłacznie własną ciekawością i potrzebą i że nie jest to w żadnym przypadku próba pograżenia przeciwników politycznych!
Powyższe oświadczenie spowodowane jest złośliwymi docinkami ze strony Witolda Prawdy IP: 83.6.205 na stronie http://www.lomianki.info/document.php?did=3750
Chyba wszystko działa. Chociaż ostatnio tafla była mocno zryta. Temperatury nie powinny szkodzić bo to sztuczne lodowisko i pewnie sztucznie chlodzone