www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Lokalnie bezpłatnie? Radni zdecydują…

Na najbliższej XXXVIII sesji Rady Miejskiej, która zaplanowana została na 14 grudnia 2017 r., radni podejmą uchwałę w sprawie zwolnienia z opłat za przewozy wszystkich mieszkańców przemieszczających się lokalną komunikacją miejską KMŁ (tj. autobusami linii „Ł”). W głosowaniu nad projektem uchwały liczymy na jednomyślność.

O naszej batalii w sprawie zniesienia opłat za lokalne przewozy informowaliśmy 3 tygodnie temu w artykule zatytułowanym „Bezpłatne lokalne połączenia KMŁ”
Żałujemy, że sprawa bezpłatnej komunikacji nie była przedmiotem dyskusji na Komisjach Społecznej oraz Budżetowej, o co wnioskowaliśmy w złożonych pismach. Dlatego też, 11. grudnia wystąpiliśmy do Burmistrza z prośbą o to, by dodatkowo rozważył możliwość zapewnienia dzieciom i młodzieży uczącej się na terenie naszej gminy korzystania z nabytego przywileju również w przypadku autobusów nowych linii, które będą obsługiwane przez ZTM. Umożliwiłoby to naszym dzieciom swobodne poruszanie się między szkołami bez konieczności zwracania uwagi na… „kolor” nadjeżdżającego autobusu.

W załączeniu treść złożonego przez nas pisma.

Radni z Klubu RADNYCH NIEZALEŻNYCH


Załączone dokumenty:
Interpelacja z dn. 11.12.2017 .pdf

 

Lokalnie bezpłatnie? Radni zdecydują...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *