www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łom-Piong – artysta (38)

W miasteczku ŁomPiong mieszka sobie pewien artysta ale, że z artyzmu trudno jest wyżyć, przyjął posadę w urzędzie. Kieruje tam różnymi przedsięwzięciami, o których nie do końca ma wiedzę. Są ludzie, którzy się na tym znają i sprawy toczą się swoim torem. Pewnego razu okazało się, że rzeczy jednak nie poszły jak należy. Zabrakło pieniędzy. I przed artystą stanął iście hamletowski dylemat. Albo może poprosić tych, którzy dają pieniądze o dodatkowe fundusze albo zażądać środków grożąc, że jeśli ich nie dostanie, to zamknie prowadzoną przez siebie działalność.
Nasz artysta poszedł po radę do towarzysza PioRusa ten przekazał mu decyzję: chodzenie po prośbie nie leży w naszych zwyczajach. W grę wchodzi tylko drugie rozwiązanie. Po zastanowieniu nasz artysta doszedł do wniosku, że daje ono dużo więcej okazji do wykazania się talentem aktorskim. Jest w tym dramatyzm, kontrapunkt, widownia, ruch sceniczny i jeszcze dużo innych mądrych rozwiązań, które są nie lada wyzwaniem dla prawdziwego twórcy. Przygotował scenariusz. Zapewniono odpowiednią widownię i rozpoczął się spektakl. Widownia przyjęła go tak jak było ustalone i wszyscy byli szczęśliwi. Gratulacjom nie było końca.
Mało kto zwrócił uwagę, że w wyniku tej akcji jak nie było pieniędzy, tak nie ma.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

8 komentarzy

 1. gosiu

  Nie wiem czy komuś takie naparzanie się podoba. Ani to sport, ani cyrk.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. paranoja

  Najpierw były tańce na dechach, a teraz MMA. Coś mi się wydaję, że pan Nastula za wszelką cenę ratuje swój biznes tworząc swoją legendę przy użyciu srodków publicznych z budżetu gminy. Wszędzie używa słowa „legendarny”, jaka to legenda? Większą legendą w Łomiankach jest Pani Szewińska. A teraz wymyślił sobie Puchar Nastuli :). Jeśli byłby to rzeczywiście duży, poważny event to zorganizowałby to w Warszawie z odpowiednią reklamą. A tak, to tylko wydarzenie lokalne ratujący jego mały biznesik i promujący jego darczyńców burmistrzów Dąbrowskiego i Rusieckiego.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. gosiu

  Możemy mieć jedynie nadzieję, że wynajęcie sali od ICDSu na tę imprezę zasili budżet obiektu i będą mieli trochę kasy na remonty itp.
  No bo chyba za wynajem sal na organizację imprez komercyjnych płaci się jakieś konkretne komercyjne stawki? Ktoś wie jak to wygląda?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. terelek

  Pan N. wsadził swoją twarz na radnego z komitetu burmistrza w wyborach, za co przez 4 lata pobierał co miesiąc dietę prawie 2 tysiące złotych. To prawie 100 tysięcy złotych z pieniędzy podatników wyrzucone w błoto (a raczej prosto w kieszeń pana N.), które można byłoby wykorzystać na drogi, czy oświetlenie łomiankowskich zadupi. Pan N. nie złożył ani jednego wniosku, ani jednej interpelacji. Był obecny tylko na kilku sesjach, a w ciągu kadencji było ich kilkadziesiąt. Medal zdobył 25 lat temu. Widocznie od tego czasu zmienił mu się pogląd na godność ludzką, wartości fair play, itp. Urząd Miasta i Gminy używa go jako nalepki na plakaty, za co płaci mu kontraktami na zajęcia dla dzieci. Straciłem do niego jakikolwiek szacunek. hyba nie tylko ja.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. terelek

  Chyba

  0
  0
  Odpowiedz
 6. o żesz

  Medal Nastuli to jak zwycięstwo na Wembley. Historyczne , dawno temu, a obecnie bez znaczenia.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. zorba

  Na wejściu do ICDS jakaś dziewczyna wciskała wchodzącym i wychodzącym bilety po 70 i 100 zł na tą naparzankę. Dobry boks lubię oglądać a to coś to normalne mordobicie i to jeszcze w marnym wydaniu.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *