www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łom-Piong – recepta na sukces (51)

Na zakończenie pobytu w miasteczku Łom-Piong pisarz, pracujący nad nową książką, spotkał się z przywódcami by podziękować za gościnę. Jak zwykle wysłuchał godzinnej informacji o sukcesach i obejrzał wizualizację. Wyczerpany tymi przeżyciami, co prędzej wyciągnął z teczki prezent dla Umiłowanego Przywódcy, grzecznie się pożegnał i pospieszył by udać się w kierunku odległego Londynu. Zaskoczeni szybkością reakcji gościa przywódcy pochylili się nad pozostawioną w prezencie książką. Był to "Rok 1984" Georga Orwella.
– E, to już nieaktualne – odłożył książkę zniechęcony Umiłowany Przywódca.
Towarzysz PioRus sięgnął jednak po nią i zaczął przeglądać. Po chwili aż przysiadł na krześle – Ten gość nie jest taki głupi na jakiego wyglądał. Posłuchaj – i zaczął czytać ostatnie zdanie powieści –
"Spojrzał na ogromną twarz. Zajęło mu 40 lat, nim odkrył, jaki to uśmiech kryje się pod czarnym wąsem. Och, cóż za okrutna, niepotrzebna pomyłka! Och, cóż za upór i arogancja nie pozwalały mu się przytulić do miłującej piersi! Dwie pachnące ginem łzy spłynęły mu wolno po policzkach. Ale wszystko już było dobrze, wreszcie było dobrze; walka się skończyła. Odniósł zwycięstwo nad samym sobą. Kochał Wielkiego Brata."
– I on tam opisuje, jak to zrobić, żeby człowieka, tak, tego, doprowadzić do czegoś takiego? No to weź to Piotrek przeczytaj, to nam się przyda.
– Strasznie to grube szefie… No dobra, przeczytam.
Wychodząc rzucił książkę sekretarce – Przeczytaj mi to i za tydzień notatka. No i nikomu tego nie pokazywać. Jasne?

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *