www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki Centralne… bez wyboru

Na zebraniu mieszkańców osiedla Łomianki Centralne, które odbyło się o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej w Łomiankach, nie wybrano nowego zarządu. Przyczyna banalna i trochę niepokojąca – przyszło tylko… 7 osób.
W związku z tak niską frekwencją wybory zwyczajnie się nie odbyły 🙁

Mieszkańcy też oprócz tego że nie spotkali zbyt wielu swoich sąsiadów nie spotkali nikogo z Zarządu Urzędu… Burmistrz Dąbrowski z zastępcą Rusieckim przybyli około godziny 19.20, kiedy już nikogo nie było.

Zgromadzeni mieszkańcy – podobnie jak w Burakowie – zwracali uwagę na to, że Urząd nie zapewnił wystarczającej informacji o wyborach. „Powinny być obwieszczenia na słupach, tablicach a nigdzie tego nie ma”” – podkreślał jeden z mieszkańców.
Mieszkańcy ponadto zdecydowali, że Burmistrz powinien wyznaczyć kolejną datę, godzinę zebrania w celu przeprowadzenia wyborów.

redakcja@lomianki.info

Łomianki Centralne... bez wyboru

Łomianki Centralne... bez wyboru

Łomianki Centralne... bez wyboru

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

4 komentarze

 1. wicek

  Brawa dla Pana Tomka i Pana Piotrka. Jesteście najlepszymi organizatorami jakich Łomianki mogły sobie wymarzyć!!! Idealny przykład lekceważenia mieszkańców i pełnionych funkcji. Czy jedyna rzecz jaką jesteście w stanie zorganizować to ustawienie krzeseł na sesji? Panowie, przestańcie w końcu prowadzić niepotrzebne wojenki i bierzcie się do roboty!!!

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Komentator subiektywny

  Brak informacji na tablicach to jedno, a druga sprawa to zupełny brak zainteresowania sprawami gminy, osiedla, ulicy ze strony mieszkańców.
  Z czego to wynika? Może z napierdzielanek, które nam fundują burmistrz, zastępca i radni. Nikt nie ma chęci w tym wszystkim uczestniczyć. Takiej beznadziejnie beznadziejnej kadencji to chyba jeszcze nigdy w Łomiankach nie było. Więcej awantury niż to wszystko warte.
  Z drugiej strony też nie ma się co dziwić mieszkańcom, którzy tu tylko nocują. Co to ich obchodzi jakieś tam osiedle czy ulica. Dopiero jak usłyszą krzyk sąsiada „ALE URWAŁ” zgubiwszy część zawieszenia zaczynają myśleć…

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Komentator subiektywny

  … i wtedy krzyczą, że podatki płacą, że wymagają, że to tamto i sramto. A czterech liter na zebranie nie chce się ruszyć?

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Olek

  Proponuję na przewodniczącego Łomianek centralnych, czołowego działacza siepacza ser buraka z Burakowa

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *