www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki Dzieciom 2011 dla Szpitala

Wielkimi krokami zbliża się 1 czerwca, wyjątkowy dzień – Dzień Dziecka. Święto, które można spędzić na różne sposoby, idąc do ZOO, wyjeżdżając na wycieczkę, można również spędzić pomagając innym. 4. czerwca na terenie Gminy Łomianki odbędzie się pierwszy w historii piknik z okazji Dnia Dziecka – „Łomianki Dzieciom 2011”. Ten niezwykły dzień będzie okazją, by pomóc małym pacjentom z oddziału rehabilitacji szpitala w Dziekanowie Leśnym.

Oddział rehabilitacji jest miejscem, w którym dłuższy czas spędzają dzieci poszkodowane w wypadkach. Ich rehabilitacja i powrót do zdrowia trwają często nawet kilka miesięcy. Stare podłogi, oświetlenie i meble, nie sprzyjają szybkim powrotom do zdrowia, a niszczejące wyposażenie nie wywołuje uśmiechów na dziecięcych buziach. Razem możemy to zmienić!Chyba każdy, kto mieszka w naszej miejscowości miał okazję być w dziekanowskim szpitalu. Wielu z Nas w nagłych przypadkach szuka tam pomocy dla swoich pociech. Szpital jest z nami i zawsze możemy na niego liczyć. Dziś mamy niepowtarzalną okazję pokazać, że i on w Nas, Mieszkańcach Łomianek, ma swoich przyjaciół.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji, przyda się każda para rąk. Zapraszamy właścicieli firm i organizacji pozarządowych do pomocy w organizowaniu pikniku. Wszelkich szczegółów udzielamy pod adresem poczty elektronicznej pomoc@lomiankidzieciom2011.pl, pod numerem telefonu 695 340 009 lub 510 339 426. Znajdziecie nas również w Internecie – www.lomiankidzieciom2011.pl.

Ważne, byśmy angażowali się w życie lokalne naszej miejscowości. Warto mieć świadomość jak wielu ciekawych ludzi można tu spotkać. Piknik daje nam również okazję poznać samych siebie. Niech sukces tego wydarzenia będzie naszym wspólnym dziełem.

ORGANIZATORZY
Urząd Miasta i Gminy Łomianki
SPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
Komitet „Łomianki Dzieciom 2011”

Portal LOMIANKI.INFO zadeklarował objęcie wydarzenia patronatem medialnym.

Łomianki Dzieciom 2011 dla Szpitala

Łomianki Dzieciom 2011 dla Szpitala

Łomianki Dzieciom 2011 dla Szpitala

Łomianki Dzieciom 2011 dla Szpitala

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *