www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki Dzieciom 2011

Przygotowania do pikniku „Łomianki Dzieciom 2011” nabierają tempa.

Organizatorzy przygotowują wiele atrakcji dla osób, które 4 czerwca pojawią się na terenie między innymi Integracyjnego Centrum Dydaktyczno-Sportowego. Początek planowany już na godzinę 9:00, kiedy to na „Orlik” wybiegną zawodnicy ze szkół podstawowych, by wziąć udział w Turnieju Piłkarskim. Tuż za boiskiem każdy będzie mógł wcielić się w rolę operatora koparki, biorąc udział w zabawie „Koparka Show”.

Następnie impreza przeniesie się na teren ICDS-u, którą na scenie prowadzić będzie znany z telewizji Krzysztof Tyniec. Piknik swoją osobą uświetni również Karol Okrasa, który poprowadzi niezwykły konkurs kulinarny. Ponadto widzowie będą mieli okazję podziwiać mistrzów sztuk walki, jak i sztuki cyrkowej. Nie zabraknie również „Dmuchanego miasteczka”, gdzie mali mieszkańcy Łomianek będą mogli poczuć ducha swojego święta.

Nie zapominajmy jednak o nadrzędnym celu pikniku, którym jest pomoc oddziałowi rehabilitacji szpitala w Dziekanowie Leśnym. Dlatego też podczas imprezy „Łomianki Dzieciom 2011” odbędą się liczne licytacje, podczas których zdobyć będzie można bilet na uroczystość otwarcia EURO2012 w Warszawie, a także koszulkę z autografami reprezentacji Polski, czy też Legii Warszawa, jak również wiele innych cennych rzeczy.

Pamiętajcie 4 czerwca ICDS, nie może Was tam zabraknąć.

LOMIANKI.INFO zadeklarowało pomoc w promocji imprezy.

redakcja@lomianki.info

Łomianki Dzieciom 2011

Łomianki Dzieciom 2011

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *