www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki dziękują…

…tak zatytułowana była piątkową imprezę na boisku Orlik. W ten sposób władze Łomianek chciały podziękować tym, którzy pomagali podczas akcji przeciwpowodziowych w maju, czerwcu i sierpniu na wałach w Łomiankach – osadzonym z zakładów karnych na Bemowie i w Grodzisku Mazowieckim.

Urząd zakładał, że na imprezie sportowej spotkają się: władze Łomianek, więźniowie oraz mieszkańcy Łomianek. Ci ostatni jednak nie mogli się stawić hucznie na łomiankowskim Orliku, z prostej przyczyny – byli w pracy 🙂 – impreza odbywała się w godzinach południowych od 11.00 do 14.30.

Jak twierdzą organizatorzy i uczestnicy organizacyjnie wszystko udało się. Można było poczuć miłą, sympatyczną a wręcz piknikową atmosferę.

Na imprezę przybyli: Minister Stanisław Chmilewski Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, Dyrektor Służby wieżeinnej płk. Anna Osowska-Rembecka, Dyrektor Generalny Słuzby Więziennej płk Kajetan Dubiel, Kapitan Maciej Raurowicz specjalista Głównego Inspektoratu Służ Wieziennych, Kierownik Oddziału Więziennego Warszawa-Bemowo Leszek Rdak…, władze Łomianek, dyrektor ICDS Sławomir Magdziak.

W rozgrywkach piłki nożnej i piłki ręcznej uczestniczyli więźniowie z Bemowa i Grodziska Mazowieckiego, strażacy w OSP Łomianki i OSP Dziekanów, lokalni działacze Platformy Obywatelskiej oraz urzędnicy Urzędu Miejskiego w Łomiankach.

Wyniki rozgrywek w piłce nożnej:
1. OSP Dziekanów
2. OSP Łomianki
3. Zakład Karny Bemowo
4. UM Łomianki
5. Zakład karny Grodziska Mazowiecki

Wyniki rozgrywek w piłce ręcznej:
1. Poniedziałkowe Rumaki (działacze PO)
2. Zakład Karny Grodziska mazowiecki
3. Zakład Karny Bemowo
4. UM Łomianki

redakcja@lomianki.info

Łomianki dziękują...

Łomianki dziękują...

Łomianki dziękują...

Łomianki dziękują...

Łomianki dziękują...

Łomianki dziękują...

Łomianki dziękują...

Łomianki dziękują...

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *