www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki: fotografuj i wysyłaj

Konkurs Fotograficzny „Łomianki w obiektywie”” organizowany przez portal lomianki.info trwa. Do tej pory otrzymaliśmy ponad 50 fotografii opisujących Łomianki, które brały udział w wyborze „”zdjęcia października””, „”zdjęcia listopada”” i „”zdjęcia grudnia””.

Zdjęciem wyróżnionym w październiku została fotografia pt. Jesienny pies – autor-stwa Katarzyny Magryś, w listopadzie – praca pt. Mgły na łące autorstwa Kingi Jan-kowskiej, natomiast w grudniu – fotografia pt. Mgliste oblicze komunikacji miejskiej – Piotra Kocy. Autorzy wymienionych zdjęć otrzymali kupony o wartości 100 złotych do wykorzystania w zakładzie Pro-Foto-Video-Lab Remigiusz Bierzanek w Łomian-kach na ulicy Warszawskiej 168.
Wszystkie prace można zobaczyć w nowo powstałej galerii internetowej na por-talu lomianki.info, gdzie obok fotografii konkursowych znajduje się ponad 200 zdjęć przedstawiających m.in. ulice Łomianek i foto-relacje z lokalnych wydarzeń…

Zapraszamy wszystkich dostrzegających interesujące strony Łomianek do udziału w dalszej części konkursu. Mamy nadzieję, że nadal będzie się cieszył du-żym zainteresowaniem, a fascynacja fotografią pozwoli nam wspólnie nakreślić nie-banalny obraz naszego miasteczka.

Przypominamy: do wygrania pozostało jeszcze ponad 1000 złotych!

Maciek Moraczewski – redakcja lomianki.info
Echo Łomianek i Bielan nr 1 (82) 2007

Łomianki: fotografuj i wysyłaj

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *