www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Lomianki.info razem z Popkiem

Portal www.LOMIANKI.INFO nawiązał współpracę partnerskąz biegaczem-amatorem Przemysławem Popkiem.

Przemysław Popek to młody mieszkaniec naszej gminy, którego pasją jest jogging. Na co dzień zaczynający swoją przygodę z dziennikarstwem maturzysta, w wolnych chwilach zapalony biegacz. – Moim celem na najbliższy rok jest przede wszystkim promocja biegania na terenie Łomianek, jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Ile można siedzieć przed komputerem, czy telewizorem? Zdecydowanie lepiej jest wyjść i trochę potruchtać – mówi z przekonaniem Popek.

Zawodnik ma już na swoim koncie liczne starty w biegach masowych, takich jak Run Warsaw 2007, Bieg Konstytucji 3 Maja, czy też Przełajowa Ósemka. – Oczywiście mam również swoje ambicje sportowe, we wrześniu chciałbym zaliczyć pierwszy półmaraton, liczę na start w 20. Międzynarodowym Półmaratonie Philips’a w Pile – dodaje.

Informacje o dokonaniach biegacza można znaleźć na www.biegajacyprzemek.pl oraz www.LOMIANKI.INFO


Silesia zdobyta

21 marca w pierwszy dzień wiosny, Przemysław Popek – biegacz amator wziął udział w biegu na piętnaście kilometrów w ramach Silesia ECORUN odbywającego się w Chorzowie.

Impreza odbyła się na terenie WPKiW w Chorzowie, zawodnicy mieli do pokonania trzy pętle po pięć kilometrów. Choć trasa stosunkowo dość trudna to wszyscy biegacze ukończyli zawody. Wśród uczestników znalazł się dziewiętnastoletni, amator biegowego szaleństwa z Łomianek Przemysław Popek, który zmagania ukończył z czasem 01:24:42. – Jestem usatysfakcjonowany ze swojego wyniku, biegło się dość ciężko, trasa nie należała do najłatwiejszych – mówił zadowolony po biegu Popek.

Teraz przed zawodnikiem start w Pruszkowie – Biegnij po pomoc. Zawody odbędą się 11 kwietnia 2010 roku.

redakcja@lomianki.info

Lomianki.info razem z Popkiem

Lomianki.info razem z Popkiem

Lomianki.info razem z Popkiem

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *