www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki na rolki

Zimą często nam się nie chce, ale gdy nadejdzie lato szukamy dla siebie różnych form aktywności, by spędzać na powietrzu jak najwięcej czasu, dbając przy okazji o formę. Lato przyszło, a możliwości jest wiele– można pływać, można biegać, pedałować na rowerze, można także jeździć na rolkach… w grupie.

W Łomiankach zawiązała się nieformalna grupa pod nazwą „Łomianki na rolki”, która próbuje zwoływać rolkarzy do wspólnego rolkowania. Można ją odnaleźć na Facebooku / Łomianki na rolki.

Ulice są dla samochodów, chodniki dla pieszych, ścieżki rowerowe dla rowerzystów, rolkarzom pozostają osiedlowe uliczki z przeszkodami w postaci spowalniaczy. Nigdzie nie jest w stu procentach bezpiecznie. Idealny do rolkowego szaleństwa okazał się parking przy Centrum Handlowym Auchan, wprawdzie zazwyczaj pełen samochodów, ale pustoszejący w niedziele niehandlowe.

I właśnie w niedziele niehandlowe o godzinie 20, zapraszamy chętnych rolkarzy do wspólnego „rozjeżdżania” parkingu (oczywiście za zgodą administratora terenu) w miłym, wesołym towarzystwie. Stopień zaawansowania w rolkarstwie nie ma znaczenia, zabierajcie żony, mężów, dzieci i przybywajcie. Najbliższa niehandlowa niedziela już 8 lipca.

Łomianki na rolki

Łomianki na rolki

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *