ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki nadal niepokonane

KS Łomianki kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, tym razem w pokonanym polu zostawił Naprzód Brwinów.

Podczas wczorajszego (1.09.2010) spotkania pierwsza bramka dla zespołu z Łomianek padła w 19. minucie, a jej autorem był Hubert Dolewski. Gospodarze z Brwinowa starali się szybko odwrócić losy spotkania, ale Damian Benda nie potrafił pokonać dobrze spisującego się golkipera KS-u Mikołaja Wielgusa. Co nie udało się piłkarzom Naprzodu, udało się chłopcom Marka Papszuna, najpierw w 43. minucie Rafała Kreduszyńskiego pokonał Adam Kossowski, a chwilę później Łukasz Trzebuchowski.

Po zmianie stron Łomianki nie schodziły z tonu. W 60. minucie Michał Piros strzelił bramkę na 4:0, a sześć minut później Sebastian Kociszewski dołożył kolejne trafienie. Gospodarzy stać było tego dnia jedynie na gola honorowego Piotra Ormana. Wynik spotkania na 6:1 w 84. minucie ustalił Sebastian Kociszewski. To już czwarte zwycięstwo z rzędu żółto-czarnych, Łomianki przewodzą w tabeli z dwunastoma punktami. Teraz czas na CWKS Legię Warszawa, spotkanie z wojskowymi odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 przy Fabrycznej.

NAPRZÓD BRWINÓW – KS ŁOMIANKI 1:6 (0:3)

BRAMKI 78′ Piotr Orman – 19′ Hubert Dolewski, 43′ Adam Kossowski, 45′ Łukasz Trzebuchowski, 60′ Michał Piros, 66′, 84′ Sebastian Kociszewski

ŁOMIANKI: Mikołaj Wielgus – Bartosz Krężlewicz (73′ Bartłomiej Walkowski), Radosław Kamiński, Łukasz Prusik, Damian Sokołowski, Tobiasz Gac (78′ Jacek Jarosiński), Adam Kossowski, Mateusz Sołtys (63′ Sebastian Kociszewski), Paweł Wasiak, Hubert Dolewski, Łukasz Trzebuchowski (54′ Michał Piros), TRENER Marek Papszun