www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki play station

Urban playground czyli gra miejska to bardzo popularna i niezwykleinspirująca ostatnio forma spędzania wolnego czasu. Warto spojrzećna otaczajacą nas przestrzeń miasta, wsi, lasu czy parku, jako nawielką planszę do gry. Setki miejsc i obiektów zachęcaja do tworzenianiezwykłych fabuł, wystarczy tylko uruchomić wyobraźnięi zaprosić do udziału w przygodzie rodzinę, znajomych, przyjaciół,wszystkich, którzy mają dość szarej rzeczywistości.

Ponieważ tylko nieliczni wiedzą jak grać i przygotowywać fascynującągrę fabularyzowaną, Dom Kultury w Łomiankach postanowiłzorganizować spotkanie poświęcone tworzeniu takich gier.W dniach 24 i 25 listopada od 10.00 do 16.00 zapraszamy wszystkichkreatywnych mieszkańców Łomianek na spotkanie z MaciejemRodakiem. W programie znajdzie się czas na kreowanie postaci,omówienie sposobów zarządzania czasem w grze, zastanowimysię, czym jest dynamika gry i jak stworzyć odpowiednią grę dlaokreślonego odbiorcy.

Mamy nadzieję, że po spotkaniu powstanie scenariusz na pierwsząw Łomiankach grę fabularyzowaną, który następnie zrealizujemy,zapraszając do zabawy mieszkańców naszego miasta.

Zainteresowanychprosimy o kontakt pod numerem telefonu 022 751 35 02lub drogą e-mailową: k.pluta@lomianki.art.pl. Wstęp wolny.

Dom Kultury w Łomiankach
Karolina Pluta

Łomianki play station

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *