ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki wyeliminowane

Trener Marek Papszun – 8 września 2010 roku – do gry z A-klasową Gwardią Warszawa wystawił zawodników, którzy dotychczas siedzieli raczej na ławce rezerwowych. Zaczęło się dość dobrze dla zespołu z Łomianek, który szybko objął prowadzenie za sprawą Łukasza Trzebuchowskiego.

Niestety, chwilę później było 2:1, dwie bramki dla gospodarzy zdobył Michał Krzysztoszek. Piłkarze Łomianek nie zdążyli się otrząsnąć, a kolejnego gola zdobyli zawodnicy Harpagonów. Tym razem Kamila Grzeszczuka pokonał Łukasz Glanowski. Chłopcy Papszuna starali się nieco zmienić w obrazie gry. Szybko dwie bramki zdobył Łukasz Trzebuchowski, a tuż przed przerwą żółto-czarnych na prowadzenie wyprowadził Artur Stępień.

Od początku drugiej połowy to Łomianki starały się dyktować warunki gry. Niestety zawodziła skuteczność. Bezlitośni natomiast byli piłkarze warszawskiej Gwardii, którzy w końcowych minutach doprowadzili do wyrównania, a następnie wyszli na prowadzenie, mimo że grali w dziesiątkę. Łomianki żegnają się z Pucharem Polski, był to bardzo słaby występ, z którego jak najszybciej trzeba wyciągnąć wnioski.

GWARDIA WARSZAWA – KS ŁOMIANKI 5:4 (3:4)

BRAMKI 19′, 23′ Michał Krzysztoszek, 32′, 88′ Łukasz Glanowski, 85′ Maciej Mamla – 14′, 35′, 39′ Łukasz Trzebuchowski,43′ Artur StępieńŻÓŁTE KARTKI 60′ Przemysław Dolega – 71′ Mateusz Prażuch, 78′ Kamil Grzeszczuk, 83′ Łukasz Prusik