www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomianki zagrają z WOŚP!

W Łomiankowskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa nabór do elitarnego klubu łomiankowskichwolontariuszy. Finał za dwa tygodnie – 15 stycznia 2017 roku.

W zeszłym roku w zbiórce brało udział prawie 100 łomiankowskich wolontariuszy. Udało się zebrać ponad 50 000 złotych. Jak będzie w tym roku? Gramy dla dzieci i seniorów… a środki, które zostaną zebrane zostaną wykorzystane dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dlazapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Jeżeli chcesz przyłączyć się do kwestowania podczas kolejnego, jubileuszowego 25. finału WOŚP, czym prędzej prześlij informacje potrzebne do rejestracji. Nie zapomnij załączyć też dobrego zdjęcia. Informacjepotrzebne do rejestracji i zdjęcia wysyłajcie na maila: wosp_lomianki@naf.pl.

Zapraszamy wszystkich chętnych. Pamiętajcie, że liczba „puszek” jest ograniczona. Pamiętajcie też, że wolontariusze w wieku od 0 do 16 lat kwestują wyłącznie w towarzystwie osób dorosłych. Zapoznajcie się zeszczegółami na stronach www.wosp.org.pl

Informacje o 25. Finale i łomiankowskim sztabie WOŚP znajdziecie na: www.facebook.com/WospLomianki

Łomianki zagrają z WOŚP!

Łomianki zagrają z WOŚP!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *