www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Łomiankowska Masa Krytyczna

Już wiosna! Nie siedź w domu! Jeśli lubisz spędzać czas na rowerze i chcesz dowiedzieć się różnych ciekawostek ze świata rowerowego, przyejdź na II Łomiankowską Masę Krytyczną pt. „Budzimy się do życia””.

Spotykamy się 29 marca w niedzielę o godzinie 12.00 na placu manewrowym przy Domu Kultury w Łomiankach (ul. Wiejska 12a). Impreza przeznaczona jest dla każdego (osoby do 15 roku życia proszone o przyniesienie zgody od rodziców na uczestnictwo w imprezie, najmłodszych prosimy o przyjście z rodzicami).
Tym razem opowiemy Wam i pokażemy co to znaczy „”ROWER EKSTERMALNY””.Będą pokazy rowerowe, manufaktura znaczkowa oraz przejazd rowerowy przez Łomianki. To jedyna szansa na zadanie pytań naszym rowerowym specjalistom, którymi będą: Marcin Dmochowski (Koza) i Marek Chabros (Mistrz Maro).

Projekt Rower w każdym stanie skupienia jest finansowany ze środków programu Młodzież w Działaniu.Serdecznie zapraszamy.

Akcja „”Budzimy sie do życia”” organizowana jest w ramach projektu „”Rower w każdym stanie skupienia”” Młodzieżowej Rady Miasta i Domu Kultury w Łomiankach.

W razie deszczu impreza nie odbędzie się.


Zgoda na uczestnictwo w imprezie

Wyrażam zgodę,aby moje dziecko(imię i nazwsko)
……………………………………………

wzięło udział w II Łomiankowskiej Masie Krytycznej czyli spontanicznym przejździe rowerowym przez miasto w dniu 29.03.2009 start 12.00(plac przed Domem Kultury) koniec 14.30(plac przed Dmem Kultury, imprezie organizowanej przez Młodziezową Radę Miasta we współpracy z Domem Kultury w Łomainkach w ramach projektu Rower w Każdym Stanie Skupienia finansowanym przez program Młodzież w działaniu.

Impreza będzie zabezpieczona przez Straż Miejską i Policję.

Data………………..

podpis rodziców lub opiekunów ……………………


źródło: Dom Kultury w Łomianakch, Karolina Pluta
redakcja@lomianki.info

Łomiankowska Masa Krytyczna

Łomiankowska Masa Krytyczna

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *