www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

MAJER TOMASZ
– kandydat do Rady Miejskiej Łomianki

Informację o tym na jakie stanowisko kandydat kandyduje.
Kandyduję do Rady Miejskiej w Łomiankach z KW PO okręg nr. 2. Jestem ostatni na liście.

Krótką informację o kandydacie.
W Łomiankach mieszkam za sprawą mojej żony Magdy, rodowitej mieszkanki naszej gminy. Tutaj założyłem rodzinę i z Łomiankami wiążę moją przyszłość. Ukończyłem Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, a także Gospodarkę Przestrzenną na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowe studia Menedżersko – Finansowe na SGH. Polityką i działalnością społeczną zajmuje się od dawna. Pracowałem w Polskiej Radzie Ruchu Europejskiego, a od kilku lat prowadzę firmę z branży finansowej.

Co zrobiła Pani, co zrobił Pan dla Łomianek dotychczas?
W Łomiankach mieszkam od niedawna, wcześniej moja aktywność społeczna koncentrowała się na warszawskim Mokotowie. Chciałbym włączyć się w działalność również i tutaj, jak na razie nie miałem zbyt wielu sposobności. Staram się reagować na wszelkie zauważone nieprawidłowości, pomagałem w patrolowaniu wałów podczas zagrożenia przeciwpowodziowego, ale są to sprawy tak oczywiste, że nie wypada o nich pisać.

Co ma zamiar zrobić Pani / Pan dla Łomianek w przyszłości?
Jako radny wniosę wkład w rozwój naszego miasta poprzez pomoc w pozyskiwaniu środków unijnych i finansowaniu przedsięwzięć. Znam się zarówno na funduszach unijnych jak i rynkowych narzędziach finansowych. Moja wiedza będzie przydatna zarówno dla Łomianek, jak i dla wszystkich mieszkańców. Mój pomysł na kadencję radnego to łączenie ambitnych planów rozwoju Łomianek z rozwiązywaniem codziennych problemów mieszkańców.
Pełny program znajduje się na mojej stronie www.tomaszmajer.pl Zainteresowanych w jaki sposób zamierzam zrealizować mój program zapraszam do kontaktu. „

MAJER TOMASZ<br /> – kandydat do Rady Miejskiej Łomianki” /></p>
<p><img decoding=

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *