www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Mamy pomagają mamom: kręcimy teledysk

Postanowiłyśmy wykorzystać naszą ogromną, pozytywną energię, żeby zrobić coś niesamowitego!

Już w najbliższą sobotę 15.09 będziemy kręcić teledysk do piosenki, która jest hymnem naszej akcji. Zapraszamy wszystkie pozytywnie zakręcone mamy, te młode i nico starsze, z jedynakami, bliźniakami, trojaczkami. Im więcej osób tym lepiej! Utwór, który jest hymnem naszej akcji jest bardzo pozytywny i z humorem traktuje mniejsze i większe katastrofy dziecięce, a przede wszystkim mówi o wielkich radościach i sile płynącej z roli rodzica.

Przez udział w projekcie rozumiemy zapisanie się do naszej społeczności, udział w teledysku lub kolejnych aktywnościach planowanych w przyszłości, a przede wszystkim zrobienie sobie zdjęcia w ustalonej pozycji wsparcia (symbol graficzny akcji przedstawiający sylwetkę kobiety z dzieckiem na biodrze z wyciągniętą do góry ręką z rozcapierzonymi palcami otwartej dłoni). Planujemy działania na terenie całej Polski a także poza jej granicami przez pozyskanie do wspólnego działania osób rozpoznawalnych medialnie (znanych matek). Udział w projekcie nie będzie wymagał żadnych wpłat od uczestników, przy jednoczesnej świadomości możliwości wsparcia pomocy dla potrzebujących matek, w związku z czym spodziewamy się możliwości osiągnięcia znacznego zasięgu – liczymy na to, że każda matka zrozumie i wesprze naszą ideę. Liczymy na tłumny udział już podczas nagrywania pierwszego teledysku, po cichu liczymy na zarażenie naszym pomysłem matek w innych miastach i kolejne nagrania tłumów matek wykonujących synchroniczny prosty ruch wraz z symbolicznym gestem – postawą w formie potwierdzającej wsparcie dla projektu. Jeżeli uda się utrzymać wysoki poziom entuzjazmu i pozytywnej energii – sukces wydaje się murowany 🙂 W końcu każdy chciałby wspierać potrzebujące matki z dziećmi, szczególnie jeśli jego własny udział nie wymaga środków finansowych, a tylko dodatkową aktywność – przy okazji spodziewamy się, że lokalnie matki nawiążą ze sobą bezpośrednie relacji skutkujące nowymi przyjaźniami i rozwojem lokalnych społeczności.

Jak planujemy pomóc?
Teledysk trafi na YouTube’a. I to właśnie tam będziemy zbierać pieniądze. Im więcej osób obejrzy nasz klip, tym więcej środków zbierzemy! A wiec do dzieła. Oglądajcie, udostępniajcie, pomóżmy innym mamom! Tak niewiele trzeba!

Nagranie teledysku odbędzie się w dniu 15.09 od godz. 10:00 do 13:00 na terenie Placu Zabaw w Kiełpinie (Łomianki) przy ul. Rolniczej 226. Zapraszamy wszystkie zainteresowane Mamy wraz z pociechami do udziału.
Planowany jest prosty synchroniczny ruch oraz ustawienie z uczestniczek słowa MAMA, które będzie filmowane od góry. Projekt ma charakter niekomercyjny. Obowiązują stroje dowolne, obowiązkowy jest wyłącznie uśmiech 🙂

Akcja jest współorganizowana przez KLUB MAM w ŁOMIANKACH.

WIĘCEJ INFO: www.facebook.com/Jestem-MAMĄ

Mamy pomagają mamom: kręcimy teledysk

Mamy pomagają mamom: kręcimy teledysk

Mamy pomagają mamom: kręcimy teledysk

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *