www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Marc Thomas w Jazz Cafe

JazzCafe zaprasza na koncert (25.09.2006 – poniedziałek). Wystąpi Marc Thomas (Francja) z zespołem w składzie: Marc Thomas – śpiew, saksofon, Robert Majewski – trąbka, Paweł Perliński – fortepian, Andrzej Łukasik – kontrabasSebastian Frankiewicz – perkusja.

Marc Thomas – osobowość artystyczna i sceniczna na poziomie, który jest w stanie zaspokoić najbardziej wytrawnego odbiorcę.
Można go było zobaczyć grającego i śpiewającego z Sonny Rollinsem, Lee Konitzem, Billy Hartem, Marvą Wright, Houston Person, Michelem Graillerem, Luigim Trussardi, Charlesem Belonzi, Georgesem Arvanitasem, Emmanuelleem Bexem, Danielem Huckiem, Jean Loup Longnonem.
Powoli, ze swą specyfiką bycia „Croonerem””, Marc Thomas specjalizuje się w występach w wielkimi orkiestrami. Jest dziś zresztą zwracającym na siebie uwagę wokalista Claude Bolling Big Band i głównym solistą grupy wokalnej 6 ½ , nominowanym do nagród-wiktorów muzycznych w 1998 roku.

W 2001 Yves Chamberlan zaproponował mu produkcję albumu. Z akompaniamentem swych współników: Guillaume Naud na fortepianie, Lukiem Army na kontrabasie, Danielem Bruno Garcia na perkusji nagrał „”Le Soir””, album ze standardami po francusku, śpiewany z naturalną elegancją i z ową zaskakującą nonszalancją, która jest mu właściwa.

Informacje i rezerwacja biletów:
JazzCafe tel. (22) 751 41 12 oraz jazzcafe@jazzcafe.com.pl

Adres klubu Jazz Cafe: Łomianki, ul. Warszawska 69, tel. (22) 751 41 12

źródło: JazzCafe
redakcja@lomianki.info

Marc Thomas w Jazz Cafe

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *