www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

MarcPol w Kiełpinie otwarty

Dziś o godzinie 10.00 pierwsi klienci skorzystali z nowo otwartego MarcPolu w Kiełpinie przy ul. Warszawskiej 201. Liczba klientów zdecydowanie przerosła możliwości parkingu…

W sklepie o powierzchni sprzedaży 1118 metrów kwadratowych zatrudnienie znalazło ponad 45 osób. Sklep ma być czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 21.00, w niedzielę 9.00 – 18.00.

Obok hali MarcPol w kompleksie handlowo-usługowym znajdują się m.in. sklep obuwniczy, pralnia, kwiaciarnia… Cześć punktów jeszcze nie została otwarta.

redakcja@lomianki.info

MarcPol w Kiełpinie otwarty

MarcPol w Kiełpinie otwarty

MarcPol w Kiełpinie otwarty

MarcPol w Kiełpinie otwarty

MarcPol w Kiełpinie otwarty

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

7 komentarzy

 1. entomol

  Wczoraj faktycznie były tłumy, parking zapchany, samochody jeżdżące po parkingu pod prąd – chaos taki. Nie znalazłam miejsca parkingowego i odjechałam, bez żalu 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Kot_w_worku

  Już wiem dlaczego tego dnia w Auchan jakoś tak pustawo było… Wszyscy pojechali do Marcpolu 😉

  0
  0
  Odpowiedz
 3. zwykły mieszkaniec

  Za Sokołowskiego wybudowano ICDS,
  za Pszczółkowskiego odnowiono Warszawską, wybudowano Dom Kultury, Bibliotekę i przychodnię lekarską na Szpitalnej, kupiono nowe autobusy
  a za Dąbrowskiego powstają markety i ławeczki przy kapiliczkach

  Dzięki : (

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Klajster

  Ale czemu się czepiasz Burmistrza Dąbrowskiego przecież on nie miał wpływu na tą inwestycję jak i wiadukt i rondo na Kolejowej. Nie jest to jego zasługą ani winą.
  O zapomniałbym o pewnych umiejętnościach. Potrafi się on bardzo ładnie kłaniać proboszczom i zagranicznemu kapitałowi .

  BTW. kolejny Markpol, Auchan czy Biedrona w Łomiankach to zagłada lokalnego biznesu. Za chwilę ul. Warszawska będzie świeciła pustkami bo życie przeniesie się do marketów. A w niedziele po mszy z jednej świątyni wszyscy będą zapylać do drugiej, do marketu. Zajebiście.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. swojak miejscowy

  A wg. mnie jest OK.
  Jest to obiekt niewątpliwie solidniejszy niż przy boisku, czy w Mościskach. Koszyki sa bardzo funkcjonalne i sprytne. Przy biedronie, w globim, przy Wiślanej puchy. Przydałoby się w nim jeszcze trzecie skrzydło. Z różnymi slkepiko-usługami. Pewnie w takim przypadku by mocno namieszał molochowi auchanowi.
  Nie lubię molochów, a i zawsze byłem lokalnym patriotą. Generalnie „popieram swoje”. W przeciwnym przypadku wielki kapitał nakryje nas czapkami.

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Romek

  A ja wole mięcho kupić w Darkopolu, warzywa też na bazarku a wódkę w nocnym. Zupełnie mi nie są potrzebne te wsiowe markety.

  0
  0
  Odpowiedz
 7. Asia

  Nie rozumiem jadu większości z was? Wszystko nie tak, nie było marketów – źle, są też źle? Ja bardzo się cieszę, że wreszcie mam gdzie zrobić zakupy (myślę o galeriach), że nie muszę po każdy drobiazg jeździć do Warszawy. Doskonale wiemy, że na bazarku łomiankowskim jest najdrożej, a samochód parkować trzeba było kilometr dalej, w bocznych uliczkach! To dopiero wieś! A co do „przytyków” do burmistrzów byłych i aktualnego – to jak zwykle NIKOMU ŻADEN NIE DOGODZIŁ. Jakie to typowo polskie!

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *