www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Marek Napiórkowski Trio

JazzCafe Łomianki zaprasza na koncert zespołu Marek Napiórkowski Trio, który odbędzie się 3 listopada 2010 roku o godzinie 20.00.

Marek Napiórkowski to artysta, który lubi zaskakiwać, eksperymentować formą. Nagrał 2 autorskie płyty – elektryczny projekt „Nap”” i akustyczny album „”Wolno””. Muzycznie nienasycony, na scenie potrafi jawić się jako człowiek o wybitnie lirycznej duszy, by za moment ukazać się jako muzyk, któremu nieobcy jest latynoski temperament.

Marek Napiórkowski Trio to formacja w której skład wchodzą także Robert Kubiszyn (kontrabas) oraz Cezary Konrad (perkusja). Wszyscy współpracują ze sobą od bardzo wielu lat i doskonale współbrzmią razem. Potrafią stworzyć niezwykły klimat i pokazać czym jest prawdziwa chemia pomiędzy grającymi na żywo muzykami. Odnajdują na scenie wspólny język, choć tak naprawdę każdy z nich to wybitna muzyczna osobowość. Wszyscy razem tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową, przy czym wspaniale potrafią bawić się muzyką. Z prawdziwą lekkością stają się przewodnikami po świecie jazzowych improwizacji.

Bilety w cenie 45pln dostępne w JazzCafe Łomianki, ul. Warszawska 69, 05-092 Łomianki, tel. (0-22) 751-41-12

źródło: JazzCafe Łomianki
redakcja@lomianki.info

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *