www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

MathRiders w Łomiankach!

Jeśli tylko pokażemy dziecku fascynujący świat matematyki, samo zechce się jejuczyć. Będziemy mogli zapomnieć o problemach z trygonometrią i algebrą. Na tymzałożeniu opiera się metoda MathRiders.

MathRiders to program nauczaniamatematyki dla dzieci i młodzieżyw wieku od 4 do 18 lat.

Metoda nauczania Mathriders obejmujew całości program nauczaniamatematyki (od przedszkola, przezszkołę podstawową aż po liceum) –skutecznie objaśnia i utrwala wiedzęmatematyczną, a także rozwija zdolnośćlogicznego myślenia.

Niezwykła skuteczność metodyjest wynikiem innowacyjnej formyzajęć, na których nauka jest efektemdoświadczeń i samodzielnego wnioskowania,nie zaś biernego przyswajaniawiedzy bez zrozumienia.
Na lekcjach MathRiders najmłodsistają się małymi odkrywcami; porównująrozmiary zabawek i wagę cukierków– poznają pojęcia miar, grupują ikategoryzują przedmioty jak słodyczeowoce – jednocześnie uczą się podstawteorii zbiorów, układając z klocówróżne budowle uczą się nazw brył (jakprostopadłościany, ostrosłupy i walce)i podstaw geometrii. Wraz ze wzrostemumiejętności i wieku dzieci, rośnie poziomtrudności zadań do rozwiązania.

Na zajęciach MathRiders, wykorzystujesię nietypowe pomoce dydaktyczne,by w przystępny i zrozumiały sposób,podczas zabawy wytłumaczyćuczestnikom matematyczne zagadnienia.Dochodząc do rozwiązań w małychgrupach (4 – 8 osób), kursanci ucząsię jednocześnie logicznego myślenia,wnioskowania oraz pracy zespołowej.

Na każdym poziomie nauki, uczniowieotrzymują ciekawe zeszyty ćwiczeńoraz zeszyty zadań domowychw których utrwalają wiedzę zdobytą wramach lekcji, a rodzice porównać postępydzieci z programem zajęć.
Radość ze zdobywania wiedzy wzrastadzięki pracy w małych grupach.Dzieci dzielą się ze sobą odkryciami,tłumaczą w jaki sposób rozumiejązagadnienia matematyczne i rozwiązujązadania, wspierając się nawzajemanalizują własne błędy i sukcesy.W ten sposób postępy jednych uczniówwspierają rozwój innych, przyokazji uczą się współpracy z grupą.

Tajemnica niezwykłej skutecznościmetody MathRiders tkwi w zmianiepodejścia do nauki dzieci i młodzieży.Zamiast jednostronnego „przerabianiemateriału” nauczyciele motywujądzieci, które – zachęcone własnymiodkryciami i sukcesami – same garnąsię do nauki.

Nareszcie matematyka stała się zrozumiałymprzedmiotem szkolnym, inspirującanauką oraz szansą na dalszyrozwój Twojego dziecka.
Okazją, żebysię o tym przekonać, będą lekcje pokazowe,które odbędą się 15 listopada2013 roku w ArtFit Studio w Łomiankach,ul. Pawłowska 6.


Bezpłatne lekcje próbne – 15 listopada 2013 roku
– przedszkolaki i I klasa szkoły podstawowej – godz. 16:00
– II i III klasa szkoły podstawowej – godz. 17:00
– IV i V klasa szkoły podstawowej – godz. 18:00
– VI klasa szkoły podstawowej i młodzież gimnazjalna w terminie uzgodnionym telefonicznie

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu: 662 22 02 02.


Nareszcie matematyka jest zrozumiałym przedmiotem szkolnym, inspirującą nauką oraz szansą na dalszy rozwój Twojego dziecka

[artykuł sponsorowany]

MathRiders w Łomiankach!

MathRiders w Łomiankach!

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. mama 4-latka

  …skuteczny program, mam dwójkę: synek 4 l w skupieniu (jak nigdy) rozwiazuje lamiglowki córeczka 5kl. utrwala program szkolny i poprawiła się na sprawdzianach.
  Polecam.

  M

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Kamil

  Też zastanawiam się nad odwiedzeniem dni otwartych. Trochę mi nie psują godziny (zbyt wcześnie), ale może uda mi się przyjść z synem.
  Szkoda, że nie podano cen zająć. To by ułatwiło decyzję.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Rozczarowanie

  UWAŻAJCIE! Jeśli poślecie dziecko do tej szkoły i spodoba się Wam nauczyciel, nie będzie on mógł udzielać Waszym dzieciom prywatnych lekcji!!! Szkoła tego zabrania w umowie!!! Metoda jest bardzo droga i rozważając lekcje grupowe i indywidualne korepetycje, chyba te drugie będą rozsądniejszym wyjściem.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *