www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Mazovia Off Road Family Adventure

1 czerwca 2013 r. odbędzie się Mazovia Off Road Family Adventure organizowany przez LandWorld Team, Bez Asfaltu i Mador 4×4. Amatorzy rajdów terenowych rywalizować będą na trasie Modlin – okolice Nowego Dworu Mazowieckiego – Łomianki. Impreza ma charakter rekreacyjny i kierowana jest do wszystkich posiadaczy samochodów terenowych, entuzjastów sportów motorowych i tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z off road.

Mazovia Adevnture organizowany jest w ramach lokalnych pikników z okazji Dnia Dziecka. Załogi wystartują z o godz. 9:00 z Nowego Dworu Mazowieckiego. Na trasie zaplanowano dwa odcinki specjalne oraz dwa przejazdy turystyczne samochodami terenowymi typu off road.

Finał całej imprezy odbędzie się w Łomiankach. Zarówno dla uczestników, kibiców jak i wszystkich zgromadzonych na pikniku rodzinnym z okazji Dnia Dziecka w Łomiankach, przygotowano wiele atrakcji. Od 15.30 zaplanowano przyjazd samochodów na metę w Łomiankach, przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno-Sportowym. Samochody zostaną ustawione tak, żeby zapewnić zainteresowanym maksymalny dostęp do pojazdów. Uczestnicy przygotowali również gry i zabawy dla najmłodszych i ich rodzin związane ze sportami motorowymi i nie tylko.

– Organizując imprezę off road’ową w Dniu Dziecka chcemy pokazać, że off road może być okazją do świetnej zabawy dla całej rodziny. Chcemy też w ten sposób zmienić sposób postrzegania tego sportu i uświadomić wszystkim, że Off Road to nie tylko ciężkie rajdy wymagające siły i sprawności, ale również pięknie krajobrazowe wycieczki z elementami przeprawowymi. Dzięki odpowiednio przygotowanemu samochodowi 4×4, jest to doskonały sposób na alternatywne poznawania świata – tłumaczy z entuzjazmem Witold Roszczynko, pomysłodawca Mazovia Off Road Family Adventure, członek LandWorld Team.

– Landworld Team przygotował imprezę, która ma pokazać, że off road to dobra zabawa i jednocześnie wypromować wyprawy po bezdrożach. Impreza będzie realizowana co roku na trasach w pobliżu Warszawy. Chcemy również, wspólnie z władzami samorządowymi, pokazać ludzi Mazowsza i ich pasję – mówi Tomasz Szostek, z komitetu organizacyjnego.

Patronat nad imprezą objęli Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki i Burmistrz Miasta Łomianki, a także Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego.


PROGRAM
PIERWSZA MAZOWIECKA RODZINNA PRZYGODA OFF-ROAD’OWA

8.00 – 9.00 przyjmowanie zgłoszeń startowych uczestników (na podstawie deklaracji udziału) – Nowy Dwór Mazowiecki, Aleja Przewodników
9.00 – 9.30 oficjalny start rajdu
9.30 – 12.00 przejazd przez Nowy Dwór Mazowiecki oraz OS – okolice Nowego Dworu Mazowieckiego
12.00 – 12.30 przejazd z Nowego Dworu do Czosnowa
12.30 – 14.30 OS w okolicach Łomianek
14.30 – 15.30 przejazdy w Łomiankach
15.30 – 16.30 przyjmowanie uczestników na mecie
17.30 – 18.00 ogłoszenie wyników i rozdanie nagród


Mazovia Off Road Family Adventure

Mazovia Off Road Family Adventure

Mazovia Off Road Family Adventure

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *