www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Merytoryczne wypowiedzi eksperta.

Laboratorium zauważyło bardzo ciekawe zjawisko. Dosyć powszechnie podważany jest autorytet Pana Roberta C., znanego jako aktywista SISKOM. W szczególności przypominane są Jego wypowiedzi w sprawach Łomianek w kontekście przebiegu trasy S7.
Nasze Laboratorium nie jest obojętne na takie zjawisko, z którym nie polemizujemy, a jedynie odnotowujemy, jako ciekawostkę przyrodniczą.
Okazuje się bowiem, że można być za, a nawet przeciw i do tego być ekspertem-inżynierem drogownictwa.
Samo Państwo przeczytajcie niezwykle ożywioną i bogatą dyskusję na Forum Gazeta.pl.
Oto przykład nr. 1:

SISKOM za 3 pasem na Kolejowej

miroslaw53 17.07.14, 14:28

Tak samo jak mieszkańcy, Radni Rady Miejskiej i SISKOM popiera budowę 3 pasa na Kolejowej do Warszawy!

Prezes SISKOM napisał: Najlepszym i chyba jedynym możliwym rozwiązaniem jest poszerzenie do trzech pasów ruchu w każdą stronę ulicy Kolejowej od węzła Brukowa oraz ulicy Pułkowej aż do Młocin, ale przy założeniu, że tym trzecim pasem będzie całodobowy buspas.
całość na lomianki.info/document.php?did=2469

Takiemu pomysłowi sprzeciwiają sie Łomianki Razem z Burmistrzem Rusieckim.
KTO JEST Z MIESZKAŃCAMI, KTO JEST PRZECIW?
DLACZEGO DZIAŁAJĄ WBREW WOLI MIESZKAŃXCÓW I RADNCH i OPINII SISKOM?

_____________ poniżej wielka dyskusja, którą możemy streścić:
– Pan Robert C. mówił to, co uważał za słuszne kilka lat temu, a teraz mówi to co mówi…..

Przytoczymy tutaj końcową (na ten moment) wypowiedź w dyskusji o Panu Robercie C. na Forum Gazeta.pl:
j.urek 22.07.14, 22:07
he, he, he. Facet, który wypowiada się na temat strategii drogowych na dziesiątki lat zmienia zdanie tak prędko? A co by było, gdyby ktoś go wówczas posłuchał? Skąd wiadomo, że za 2 lata znowu nie zmieni zdania …. ?

Ze swej strony przypominamy także, iż Pan Robert C. w wywiadzie dla Łomianki. info oraz w wywiedzie dla Twoich Łomianek, uczciwie mówił, że plany budowy S7 pod puszczą upadły z powodu poważnych błędów w dokumentacji, a nie z powodu protestów "jednego emeryta". Wówczas wskazywał winnego i był nim INWESTOR, czyli GDDKiA.
W następnym poście kolejne cytaty.
Pozdrowienia od Laboratorium.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. nizalog

  Sprawa poszerzenia ul. Kolejowej od Burakowa do Warszawy, za czym głosowali Radni jest w interesie Łomianek. Takie rozwiązanie zredukuje ewentualne korki w granicach naszego miasta, na czym ewidentnie skorzystają mieszkańcy Łomianek.
  Z tych samych przyczyn nie jest to korzystne dla mieszkańców Warszawy, więc ich protesty są w tej sytuacji absolutnie zrozumiałe.

  W związku z powyższym należy zadać sobie pytanie kto i dlaczego sprzeciwia się temu rozwiązaniu problemu korków. Kto przyklaskuję rozwiązaniom na niekorzyść mieszkańców Łomianek?

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Obserwator III

  Trzeba pamiętać, że tylko 80 osób z Łomianek razem głosowało za ich uchwałą, a radni reprezentują pozostałe ponad 20 000 osób.(patrz pkt.1)
  http://www.lomianki.info/moje_lomianki.php?nr=248
  W oparciu o tak nieliczne, prawdę mówiąc jednostkowe przedstawicielstwo, grupa ta wydaje zdaje się być pewne swej władzy nad radą i burmistrzem. Jak jakaś potężna grupa nacisku politycznego, finansowego lub gangsterskiego! Bo jej możliwości znacznie przekraczają porównywalne możliwości innych grup. Wszędzie ich pełno od portali i medii publicznych przez zamknięte na kłódkę dla większości społeczeństwa łamy gminnych publikatorów.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. Obserwator III

  To o owym ekspercie od siedmiu boleści > napisał jeden z naszych mieszkańców. Przepraszam żę cytuję bez zgody, ale tak celnego wpisu dawno nie widziałem.
  >
  A generalnie watek Roberta c wiele gadającego na forum http://forum.gazeta.pl/forum/f,229,Lomianki.html bardzo tam szargają, zwłaszcza że jest za co. Generalnie rzecz ujmując człowiek koniunkturalista i niepoważny.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *