www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

MEZO – koncert w Domu Kultury

Dom Kultury zaprasza – 22 lutego – na koncert pop-hiphopowego wykonawcy znanego pod pseudonimem MEZO. Bilety w cenie 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu dostępne są na recepcji DK oraz na www.eBilet.pl i w salonach Empik.

Od ponad dekady jest on jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Jego hity, takie jak: „Sacrum”, „Ważne”,” Kryzys”, „Po robocie”, „Wstawaj”, „Żeby nie było”, „Aniele”, czy popularny utwór „Mezokracja” podbiły polski rynek muzyczny. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem. Prywatnie Mezo, czyli Jacek Mejer jest wielkim pasjonatem sportu, w szczególności biegania i tenisa.
Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Srebrnej Premiery na festiwalu w Opolu, Superjedynki, Viva Comet czy wielokrotnie Eska Music Awards. W 2012 roku wziął udział w telewizyjnym show BITWA NA GŁOSY i doprowadził swój zespół MEZOTEAM do 3 miejsca. Współpracował m.in. z Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach.

Każdy z uczestników koncertu otrzyma od MEZO jego płytę pt. Jest nas wielu.

źródło:Dom Kultury w Łomiankach
redakcja@lomianki.info

MEZO - koncert w Domu Kultury

MEZO - koncert w Domu Kultury

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

 1. Renata

  Iby więcej takich koncertów. chociaż jak dla mnie trochę drogie te bilety, Za 50 zeta to można się wybrać do jakiegoś dobrego klubu z fajnym klimatem i nagłośnieniem.

  Z ceną przesadzili.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *