www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Miasteczko Łom-Piong (7)

Umiłowany Przywódca, jak sama nazwa wskazuje, przewodzi naszemu narodowi. Robi to dla Porządku i Szczęśliwości (towarzysz PioRus zabronił używania skrótu). Wiedzie on nasz naród pewną ręką ku tej świetlanej przyszłości. Nim nas tam dowiedzie, musimy się orientować, co tej przyszłości służy a co nie.
Towarzysz PioRus wymyślił genialny system, który to załatwi. System będzie wprowadzany od jutra. Wszystko co służy Porządkowi i Szczęśliwości opatrywane będzie napisem "Pod patronatem…" A wiadomo, że jak coś nie służy, to nie ma potrzeby żeby istniało. Ale to jeszcze trochę potrwa. Na razie towarzysze dyskutują jak te oznaczenia umieszczać. Towarzysze z kółka ideologicznego DobWspól po spotkaniu z posłem Macierewiczem zaproponowali, żeby je umieszczać na skrzydłach a jak ktoś nie ma, to na Helu lub ostatecznie na brzozie. Towarzysz PioRus przyznał, ze go załamują tymi pomysłami i poszedł porozmawiać z towarzyszką JoRo, która lepiej zna się na propagandzie niż całe to kółko. Ona szybko wyjawiła, że najbardziej sexy byłby napis na łysinie ale oczywiście się nie da, bo za długo by trwało żeby wszystkich ogolić.
Dyskusja rozgorzała we wszystkich komitetach i trwała tak długo, że znużony nią towarzysz PioRus wyszedł na chwilę zaczerpnąć świeżego powietrza. Spojrzał w górę a na księżycu jaśniał wielki napis "Pod patronatem Burmistrza Tomasza Dąbrowskiego". – O skur… – zaklął siarczyście – wymyślili to przede mną.

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

1 komentarz

 1. Obserwator 2

  Pisz więcej, nie ustawaj w relacjonowaniu tak ważnych dokonań Umiłowanego Przywódcy! Masz świetny zmysł obserwacji, narracja wartka. Realia Łom Piong wiernie oddane. Zauważasz świetlaną rolę tow PioRusa i tow TaKry dla dalszego postępu.
  Och, jak się martwię o pomyślność Umiłowanego Przywódcy, doprawdy wszyscy postępowi mieszkańcy powinni raz w tygodniu odwiedzać Go w Jego Gabinecie i wypytywać o załatwione dla szczęśliwości ogólnej sprawy.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *