www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Mikołaj w Szpitalu

Zbliżające się Święta BożegoNarodzenia to czas szczególny.Czas radości i wzruszeń, czaswspomnień. Wspomnień z dzieciństwapachnących makowcem,choinką, oczekiwaniem naPierwszą Gwiazdkę i niepokoju… „czy Mikołaj przyjdzie i przyniesieupragnione prezenty”.Tak samo przeżywają ten czasdzieci przebywające w Szpitalu Dziecięcym w DziekanowieLeśnym.

6 grudnia Św. Mikołaj, Ronald McDonald`s, nauczyciele ze SzkołyPrzyszpitalnej odwiedzili wszystkie dzieci na oddziałach. Wśródradosnych okrzyków, uśmiechów, deklamowanych wierszyków,łez wzruszenia i wspólnie śpiewanych kolęd mali pacjenci zostaliobdarowani paczkami świątecznymi. Uśmiech nie znikałz ich twarzy.

To była największa zapłata za trud i pracę włożoną w przygotowanieuroczystości mikołajkowej. Wszystkie dzieci były bardzoszczęśliwe i wdzięczne, tym bardziej, że nie spodziewały siężadnych prezentów w szpitalu.

Tę radość zawdzięczają przyjaciołom: Katarzynie i KrzysztofowiSzuba oraz pamiętającym zawsze o Szkole Przyszpitalnej sponsorom: McDonald’s Polska Sp. Z o.o., „Adamed”- M.Adamkiewicz,Firmie Agnes-Bis – Opakowania Jednorazowe – A.Tomaszewska,Firmie Cukierniczej „Trzy Topole”– M. i Z. Łuksza, Firmie Cukierniczej„Nugatex” – T. Nowak, Z. Szpindler, Cukierni „Bon-Bon” –W. i T. Dłutowscy.

Szczególne podziękowanie kierujemy do Ks. Proboszcza AndrzejaKostrzębskiego z Parafii Św. Marka Ewangelisty w Dąbrowie Leśnej,Ks. Proboszcza Tadeusza Bazylewicza z Parafii Św. MikołajaBiskupa w Łomnie oraz wszystkim Parafianom za hojne ofiaryzłożone podczas kiermaszu świątecznego.

Dyrektor Zespołu Szkół przy Szpitalu w Dziekanowie Leśnym– Marianna Matusiak wraz z kadrą pedagogiczną składa wszystkimnaszym Darczyńcom oraz czytelnikom Gazety Łomiankowskiej serdeczneżyczenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.Niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia upłyną Państwu spokojniei radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość, a sukcesyprzerosły oczekiwania w nadchodzącym Nowym 2008 roku.

Gazeta Łomiankowska nr 26/2007

Mikołaj w Szpitalu

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *