www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Mini-debata w Dąbrowie Leśnej

12 listopada odbyło się w Dąbrowie Leśnej, zorganizowane przez Zarząd Osiedla, spotkanie mieszkańców z kandydatami na radnych Rady Miejskiej.

Do udziału w planowanym od wielu tygodni spotkaniu, zaproszeni zostali kandydaci kandydujący z okręgu osiedle Dąbrowa Leśna I: KOSTRZEWSKI Henryk, LICA Beata, PYRA Kazimierz (nie wziął udziału), PAWŁOWSKA Beata, SIKORSKI Bogumił, SKONIECZNY Janusz oraz z okręgu osiedle Dąbrowa Leśna II: FILAR Jarosław, FRELICH Marcin, PAWŁOWSKI Bogusław, WRZEŚNIAK Piotr, ZDUNEK Agnieszka. .

Po przedstawieniu się, kandydaci odpowiadali na pytania przygotowane przez organizatorów i mieszkańców.

Niestety – inaczej niż w dotychczasowych spotkaniach, które odbyły się w atmosferze wzajemnego szacunku i kultury, tym razem nie obeszło się bez awantur i zakłócania spotkania. Jak zauważyli zdegustowani sytuacją mieszkańcy, którzy uczestniczyli we wcześniejszych debatach, było to wynikiem wizyty na spotkaniu przedstawicieli KWW Tomasza Dąbrowskiego, którzy sposobem bycia i ekspresją dali się już wcześniej poznać m.in. podczas obrad Rady Miejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia przebiegu mini-debaty z kandydatami do Rady Miejskiej.

Mini-debata w Dąbrowie Leśnej

Mini-debata w Dąbrowie Leśnej

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

5 komentarzy

 1. joozek501

  Hi hi, widać na zdjęciu i filmie, że dyrektor od zamykania Domu Kultury Miłosz Manasterski, wreszcie jest we właściwym dla siebie towarzystwie.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. nie Dombroskiemu

  i jak głosowac na takie byduo? – mam nadzieje ze przegraja z kretesem jeden pisze z urzedu w godzinach pracy oczerniajac innych internautów inni dra ryja na spotkaniach. SYF!

  0
  0
  Odpowiedz
 3. mieszkanka Łomianek

  Do# nie Dombroskiemu wypowiedz pokazuje co Pan Pani soba reprezentuje-DNO.

  0
  0
  Odpowiedz
 4. CZERWONA KARTKA

  Zachowanie pewnych osób co pokazuje ten film jest zupełnie nie na miejscu. Co chciał osiągnąć Pan Pawłowski przeszkadzając w prowadzeniu tego zebrania? Czy chciał spotkanie zablokować, czy się pokazać jako …. – no właśnie jako kto?
  Gdyby miał jeszcze coś ciekawego do zaproponowania, jakieś pomysły – a tu nic.
  O Panu Kostrzewskim nie będą pisał, bo szkoda czasu.

  Takie wybryki uświadamiają mnie w przekonaniu, że ludziom zgromadzonym wokół Pana Dąbrowskiego i Panu Dąbrowskiemu należy raz na zawsze powiedzieć NIE.

  0
  0
  Odpowiedz
 5. charlie

  Racja ludzie, którzy służą wiernie Dąbrowskiemu i Rusieckiemu nie nadają sie do nieczego! Nie można im poz żadnym pozorem zaufać.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *