www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Mocny Akcent Zenka Martyniuka

Jack’s Bar & Restaurant to kuchnia w amerykańskim stylu i rockowy wystrój lokalu. Na co dzień występujemy właśnie w takim wydaniu, ale od czasu do czasu lubimy pokazać się też od innej strony. Oprócz sportowego charakteru niektórych spotkań – regularne wieczory przy meczach najlepszych klubów światowych i polskich (transmisje każdego meczu Legii Warszawa czy nadchodzące Euro 2016) – przygotowujemy również inne atrakcje jak stand-up’y czy koncerty.

Od paru miesięcy organizujemy imprezy połączone z występami artystów świata DISCO POLO, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Mając wielu fanów, ale również i przeciwników, trzeba się zgodzić jednak z jednym – muzyka tego gatunku jest idealna do tańca, śpiewania i dobrej zabawy. I tak właśnie wyglądało nasze ostatnie wydarzenie.

Koncert Zenona „Zenka” Martyniuka wraz z zespołem AKCENT – twórcy hitów „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”, jednego z najlepiej znanych nazwisk świata disco polo – odbył się w piątek, 18 marca br. Ugościliśmy ponad 300 osób, fanów wokalisty, zespołu, imprezowania.

Już przed występem parkiet był pełen tańczących osób do rytmów puszczanych przez DJ’a (oczywiście głównie w tematyce wieczoru), a nasi barmani nieustannie tworzyli cuda dla wciąż przybywających gości. Jednak gdy wyszedł Zenek wszyscy ruszyli pod scenę, gdzie powstał tłum godny koncertów światowych gwiazd rocka. Sądząc po twarzach, wszyscy bawili się znakomicie, w tym jak najbardziej my.

Impreza na pewno pozostanie na długo niezapomniana i mamy nadzieję, że kolejne odsłony naszych DISCO POLO PARTY również będą się cieszyć takim samym sukcesem i zadowoleniem gości.

Serdecznie zapraszamy (i to nie tylko na takie wieczory)!

Agata Krupa

Mocny Akcent Zenka Martyniuka

Mocny Akcent Zenka Martyniuka

Mocny Akcent Zenka Martyniuka

Mocny Akcent Zenka Martyniuka

Mocny Akcent Zenka Martyniuka

Mocny Akcent Zenka Martyniuka

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

3 komentarze

 1. Andrzej nie dupa

  Zenek to jest gość 🙂 Takie gwiazdy w Łomiankach. Wydarzenie.

  Jego głos jest tak bardzo diskopolowy, że nawet jakby zaśpiewał coś z klasyki hard rocka to by wyszło diskopolo.
  Tłumy świadczą o tym, że ma fanów.

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Anonim

  jedna sprawa jest zastanawiajaca czy tekst napisany przez pracownice lokalu jest całkowicie bezstronny ? chyba nie.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. C.C.

  Byli my z Czosnowa w 12 osób i była bardzo dobra zabawa, nawet mogę napisać, że było zbyt ciasno pod sceną czasami jak Zenek występował. DJ też bardzo dobrą muzykę nawijał.
  Jak będziecie jeszcze zapraszali gwiazdy disco polo to przyjedziemy znowu.

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *