LOMIANKI.INFO
ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ

sobota, 1.4.2023


LOMIANKI.INFO

NEWSY - ŁOMIANKI
PRZEGLĄD PRASY

KATALOG FIRM
MAPA ŁOMIANEK
OGŁOSZENIA
INFO-BIZNES
GALERIA

MIESIĘCZNIK .INFO

SONDY - ARCHIWUM
ŁOMIANKI W SIECI
KAMERA INTERNETOWA

Szukaj
w ŁOMIANKI.INFO
Szukaj
FIRMY lub USŁUGIMarcowa edycja akcji Bazar Łomianki
2023-03-16, 15:46

KOMENTARZE: 0

Zastanawiasz się, co zrobić z nieużywanymi ubraniami wiszącymi w szafie czy starymi rzeczami, zabawkami i grami, które zajmują domowe komody? Weź udział w marcowej edycji Bazaru Łomianki w podwarszawskiej Galerii Łomianki i podaruj przedmiotom drugie życie! W akcji można wziąć udział w sobotę 18 marca od godziny 11.00 do godziny 18.00.

W najbliższą sobotę 18 marca do Galerii Łomianki można przynosić używane ubrania, książki, czy zabawki. Z łatwością będzie je można zostawić na wieszakach i półkach w specjalnej strefie w pasażu galerii handlowej. Można w zamian zabrać coś dla siebie. Wymiana przedmiotów odbywa się w ramach tej samej kategorii. Jeśli uczestnik akcji nie znajdzie niczego dla siebie, może wybrać maksymalnie dwie rzeczy innego rodzaju.

Przynieś karmę dla podopiecznych Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach i wybierz coś dla siebie

Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w wymianie, ale nie znajdzie w domu nic, co może oddać – nic straconego! Wystarczy w dniu akcji przynieść do Galerii Łomianki karmę, koce lub zabawki dla zwierząt i w zamian wybrać coś dla siebie na Bazarze. Po zakończeniu wydarzenia produkty zostaną przekazane Fundacji Ochrony Zwierząt w Łomiankach.

Jakie rzeczy przynieść?

Najważniejsze, aby przedmioty nadawały się do ponownego użycia. Należy przynosić takie rzeczy, które sami chcielibyśmy zabrać do domu – czyste oraz w dobrym stanie, czy – w przypadku zabawek – działające. Ubrania nie mogą być poplamione, podarte czy zmechacone. Można przynosić:
ubrania
buty
zabawki
książki z datą wydania od 2001 roku
kwiaty

O przyjęciu przedmiotów i ich zgodności z regulaminem decydują osoby obsługujące Punkt Wymiany.

Warsztaty kreatywne

Wymianie rzeczy będą towarzyszyły warsztaty kreatywne w stylu zero waste. 14 marca będzie można własnoręcznie wykonać niepowtarzalną ozdobę – modną opaskę na głowę. Dodatek, który dopełni każdą wiosenną stylizację powstanie z kawałków materiałów i używanych ubrań. Tkanina zostanie odpowiednio przycięta, a następnie za pomocą igły i nitki przymocowana do opaski. Warsztaty to okazja, by puścić wodze fantazji i poćwiczyć technikę ręcznego szycia. W zajęciach mogą wziąć udział zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież oraz dzieci. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny i nie obowiązują na nie wcześniejsze zapisy.

Bazar Łomianki oraz warsztaty tworzenia opasek do włosów odbędą się 18 marca w godzinach od 11.00 do 18.00 w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Wydarzenie odbędzie się w lokalu obok salonu EMPIK.
KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW MOJE.LOMIANKI.INFO
Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

Nie dodano jeszcze komentarzy do tego artykułu. Bądź pierwszy!

DODAWANIE NOWYCH KOMENTARZY CZASOWO NIEDOSTĘPNE
Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH
KONTAKT · ZASADY WSPÓLPRACY · REGULAMIN · COOKIES · # 1
© LOMIANKI.INFO 2006-2019   |   PARTNERZY: Pracownia NAWIAS & Internet Business System   |   Phetrak IT