www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

MOTYLKOWA AKADEMIA – miejsce, które warto odwiedzić

Motylkowa Akademia to Niepubliczny Punkt Przedszkolny wchodzący w skład Zespołu Edukacyjnego Polskiego Stowarzyszenia Promocji Oświatowych Oddział I. Mieści się w Warszawie przy ulicy Wóycickiego 1/3 bud. 18. 

To szczególne miejsce, w którym wykwalifikowana kadra pedagogiczna dba o wszechstronny rozwój i bezpieczeństwo dzieci. Wychodząc na przeciw potrzebom dzieci i rodziców dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych wychowanków.

Przygotowując dzieci do dalszego etapu edukacji na szczeblu nauczania początkowego pracujemy na sprawdzonych programach nauczania. Wprowadzamy elementy glottodydaktyki prof. Rocławskiego, dziecięcej matematyki Gruszczyk – Kolczyńskiej, metodę aktywnej zabawy KLANZA, a także metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

W ramach codziennych zajęć dzieci uczą się języka hiszpańskiego, niemieckiego i angielskiego. Rozwijają swoje zdolności na zajęciach plastycznych i origami, uczęszczają na lekcje basenu i inne zajęcia sportowe takie jak siatkówka czy piłka nożna.

Do dyspozycji naszych dzieci są przestronne sale, sala gimnastyczna oraz plac zabaw. Zajęcia w kameralnych grupach gwarantują optymalny poziom przekazywanej wiedzy i indywidualne podejście do każdego dziecka.

Motylkowa Akademia prowadzi cykliczne spotkania z teatrem, bierze udział w warsztatach edukacyjnych często zaprasza do siebie wyjątkowych gości.

Tradycją naszego przedszkola jest coroczne przedstawienie w „Teatrze Miejsce” w Łomiankach. W rolę aktorów wcielają się wszystkie dzieci z Motylkowej Akademii. 

14 marca 2015 roku Motylkowa Akademia otwiera swoje drzwi
dla przyszłych Przedszkolaków i Zerówkowiczów.

Razem z  kadrą pedagogiczną czeka na nas dzień pełen niespodzianek i ciekawych przygód. Wszystkie dzieci zapraszamy do udziału w zajęciach multimedialnych w języku angielskim , chętni będą mogli spróbować swoich sił jako twórcy zdrowego koktajlu, pobawić się kolorową chustą czy też sprawdzić swoje umiejętności plastyczne.

Serdecznie zapraszamy!


MOTYLKOWA AKADEMIA

ul. Wóycickiego 1/3, bud. 18, 01-938 Warszawa, www.motylki.edu.pl


[artykuł sponsorowany]

MOTYLKOWA AKADEMIA - miejsce, które warto odwiedzić

MOTYLKOWA AKADEMIA - miejsce, które warto odwiedzić

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *