www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Muzyka to droga… w LEMON TREE

LEMON TREE zaprasza 8 września 2012 roku o godzinie 20.00 (sobota) na koncert jazzowego zespołu F.O.U.R.S.

F.O.U.R.S. to formacja muzyczna założona w 2010 r przez dwójkę studentów akademii muzycznej w Krakowie. Pierwszy raz pokazali się światu na imprezie towarzyszącej wyprawie Way Away. Pisząc pierwsze utwory inspirowane pomysłem podróży dookoła świata. Kontynuując współpracę w kwartecie wypracowali indywidualny styl muzyki (Treezz) która w Jazzowym kwartecie łączy elementy klasyki, muzyki etno, nu jazzu i world music. Dla ludzi którzy kochaja muzykę zbędna jest informacja o tym, że lista inspiracji każdego artysty jest niewyczerpalna i z kazda minutą staje się jeszcze dłuższa.
Każdy z muzyków tego zespołu pasjonuje się Jazzem i szeroko pojęta muzyką rozrywkową.

Inspiracje?
Wystarczy posłuchac tego co tworzą, wyjrzeć prze okno albo wyjść z domu, spotkać ludzi albo pobyć chwilę samemu żeby zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi.
Pomysłów na nowe projekty nie brak a to wynika przede wszystkim z różnorodnych osobowości członków zespołu. Każdy z nich wnosi do tej muzyki cos nowego. Utwory takie jak Nothing Between, Around the World, First Strike of Winter, Broken Freedom czy Dont Look Back, to materiał niezwykle osobisty. Nasączony treścią, którą pragną siepodzielić z jak nawiększa ilościa słuchaczy. Zapytani o cele cele i dążenia odpowiadają: „Muzyka to droga. To ciągłe wzloty i upadki, to ciągłe pragnienie. toniekończący się proces. Dla nas ta droga jest celem samym w sobie. Oczywiście chcemy dotrzeć wszędzie, grać na festiwalach, nagrywac płyty, zapraszać gościnnych artystów, rozwijać się muzycznie, wchodzic w nowe projekty, rozszerzać własne horyzonty, eksperymentować i ryzykować, ale to co najważniejsze powiedziałem wcześniej – muzyka to niekończąca się podróż…”””

Muzyka to droga... w LEMON TREE

Muzyka to droga... w LEMON TREE

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *