www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

MYCHLIŃSKA KRYSTYNA
– kandydatka do Rady Miejskiej Łomianki

Informację o tym na jakie stanowisko kandydat kandyduje.
Kandydatka do Rady Miejskiej w Łomiankach, Komitet Wyborczy Wyborców Łączą Nas Łomianki, Okręg nr 3 , lista nr 22, pozycja nr 1

Krótką informację o kandydacie.
Od 30 lat mieszkam w gminie Łomianki, w Dziekanowie Leśnym. Jestem szczęśliwą mamą dorosłej córki Olgi. Magister wczesnoszkolnej edukacji zintegrowanej oraz absolwentka studiów podyplomowych w zakresie „zarządzanie w oświacie””. Mogę poszczycić się 30 letnim stażem pracy pedagogicznej, w trakcie której pełniłam funkcję dyrektora Samorządowego Przedszkola nr 1 w Łomiankach.
Członek Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli przy MEN (druga kadencja).
Od 2009 roku jestem prezesem Stowarzyszenia „”Rodzina Rodzinie”” działającego przy parafii p.w. Matki Bożej Królowej Rodzin w Dziekanowie Leśnym.

Co zrobiła Pani, co zrobił Pan dla Łomianek dotychczas?
Od 30 lat związana jestem z Łomiankowską oświatą. W trakcie swojej pracy wychowałam i nadal wychowuję pokolenia naszych mieszkańców. Współorganizowałam I Parafialny Festyn Rodzinny pod hasłem „”Najważniejsza jest Rodzina””. Od niedawna wolontariuszka w świetlicy parafialnej w Dziekanowie Leśnym

Co ma zamiar zrobić Pani / Pan dla Łomianek w przyszłości?
Chciałabym przede wszystkim wspierać działania na rzecz oświaty, edukacji i kultury. W swojej działalności będę wspierała organizowanie zróżnicowanych imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych dla wszystkich mieszkańców niezależnie od wieku.

Postaram się o utworzenie żłobka, aby młode mamy mogły spokojnie wrócić do pracy a swoje pociechy zostawić pod fachowa opieką.

Zadbam, aby została poprawiona nawierzchnia ulic oraz oświetlenie na terenie miasta i gminy Łomianki.

Przyczynię się do rozbudowy wodociągów miejskich i kanalizacji sanitarnej, które mają znaczący wpływ na ochronę środowiska naturalnego, ale także wpływają na komfort życia mieszkańców.

Będę wspierała działania na rzecz pozyskiwania środków unijnych na cele edukacyjne i społeczne.

Pełen program wyborczy: www.laczanaslomianki.pl

MYCHLIŃSKA KRYSTYNA <br data-lazy-src=

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *