www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Na koniec PARANIENORMALNI

6 września (poniedziałek), po godzinie 20.00 na Tarasowej Scenie wystąpi Kabaret PARANIENORMALNI. To będzie 45 Tarasowe Spotkanie Kabaretowe, kończące sezon 2010.

Zapraszam do ogrodu w Łomiankach przy ul.Żywiczna 24. Wstęp jak zwykle wolny.

Zasady udziału w spotkaniach pozostają niezmienione: Zamiast biletu proszę zabrać poczucie humoru i jakieś siedzisko (napompowane zielone baloniki mile widziane – to forma protestu przeciw dulszczyźnie). Publiczność siedzi na przyniesionych przez siebie siedziskach: krzesłach, fotelach, taboretach itp. Na wszelki wypadek proszę zabezpieczyć się przed deszczem, zimnem i komarami. Pamiętajmy, ze rozłożone parasole przeszkadzają sąsiadom, dlatego lepszy jest płaszcz przeciwdeszczowy z kapturem.

Na wszystkich, którzy poczują potrzebę podziękowania w formie finansowej za koncert czeka puszka Fundacji A kogo?. Te datki to dar serca, a nie obowiązek.Przypominam:

Na koncercie może być maksymalnie do 300 osób, (kto pierwszy ten lepszy, z siedziskami maja pierwszeństwo 😉 ) – przepraszam.

Pojazdom kołowym z powodu braku miejsca do parkowania mówimy nie. Oczywiście bez przesady, ale niech jednym samochodem przyjadą minimum cztery osoby. Więcej informacji na stronie www.tarasowespotkaniakabaretowe.republika.pl

Grzegorz Porowski
Tarasowe Spotkanie Kabaretowe

Na koniec PARANIENORMALNI

Na koniec PARANIENORMALNI

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *