www.LOMIANKI.INFO – LOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-KULTURALNY

www.LOMIANKI.INFO
ŁOMIANKOWSKI INFORMATOR SPOŁECZNO-BIZNESOWY

Napad na bank

Dziś około godziny 9.00 policja w Starych Babicach otrzymała zgłoszenie o napadzie na bank mieszczący się w Łomiankach przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Wiślanej vis a vis łomiankowskiego komisariatu Policji.

Jak informuje Ewelina Gromek-Oćwieja z policji w Starych Babicach – Zgłoszenie o kradzieży otrzymaliśmy około 9.00 od pracownika placówki. Miało jej dokonać dwóch młodych mężczyzn ubranych w ciemne garnitury. Mieli czarne okulary i peruki. Używając przedmiotu przypominającego broń ukradli około 200 tysięcy złotych.

Trwa obława. Policja sprawdza samochody wyjeżdżające z Łomianek.

Około południa zatrzymano trzech sprawców napadu na bank. Znaleziono przy nich dużą ilość gotówki. Jeden z nich to obcokrajowiec.

Napad na bank

Napad na bank

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW LOMIANKI.INFO

Komentarze zamieszczane na portalu są opinią użytkowników.

8 komentarzy

 1. olo

  pewnie wpadli sprawdzić czy jeszcze pensja śpi

  0
  0
  Odpowiedz
 2. Obserwator 2

  Pod nosem naszych szeryfów !!!! Powinni sobie jeszcze zrobić sweetfocie i zamieścić na portalu naszej Wspaniałej Gminy…..
  Napad, jak napad, dobrze, że nikomu nic złego się nie stało. Ale trzeba przyznać, że fantazja w narodzie nie ginie.
  Pozdrowienia, Obserwator 2.

  0
  0
  Odpowiedz
 3. o żesz

  Bracia Dalton ???

  0
  0
  Odpowiedz
 4. Prawdziwy

  Dzięki temu, że Naszym Burmistrzm jest Tomasz Dąbrowski sprawcy zostali ujęci! Brawo Panie Burmistrzu!

  Dzięki wspólnej modlitwie i dla Dobra Wspólnego Razem możemy zobić wiele dobrego dla Łomianek wbrew lewackim lemingom z górki kiełbasianej !

  Precz z lewacką zarazę!
  Niech żyje NASZ BURMISTRZ TOMASZ DĄBROWSKI!!

  0
  0
  Odpowiedz
 5. Rozbawiony

  hoho
  kogoś tu ponosi ze swoimi prawicowymi poglądami…. tak, tak to wszystko dzięki wspólnej modlitwie było ale cóż to; czyżby ten „Nasz” burmistrz własnoręcznie ujął sprawców lecz wrodzona skromność nie pozwala mu się pochwalić..? a może wybitni funkcjonariusze naszego komisariatu zasługują na salut honorowy..? hmmm… chyba też nie, bo po mino sąsiedztwa jednostki z bankiem to Komenda w Babicach otrzymała zgłoszenie. „Naszych” to zapewne zaciekawił śmigłowiec wiszący nad centrum, więc wyszli popatrzać… hehehe – wszelkie media nie zawahały się wspomnieć o tym fakcie 😉
  Miłego dnia!

  0
  0
  Odpowiedz
 6. Widz

  ” Nasi ” to około godziny 10 jechali od wału na Ulicy wiślanej i jeszcze mimo to to wjechali w ulice szczytowa od strony ulicy wiślanej a tam jest zakaz bo ona jest jednokierunkowa pewno byli nad wałem chińczyka wszamać którego kupili parę metrów od tego banku

  0
  0
  Odpowiedz
 7. maruda

  Informacje dostały Babice pewnie dlatego że numer 112 ma przekierowanie do tamtejszej Policji. Juz nie szukajcie dziury w całym, tak działa system i żadna w tym wina naszych policjantów.
  Co do zasług burmistrza w ujęciu sprawców to miałbym jednak pewne wątpliwości, ale jak widać aparat propagandy nie próżnuje 🙂

  0
  0
  Odpowiedz
 8. ojtam

  a najlepsze to, że ci złapani to nie ci co okradli ten bank:P

  0
  0
  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *